Суспільство Новини

Плідно працювала, щоб здобути медаль – срібна призерка Кубка світу, азербайджанська гімнастка Сельджан Магсудова

Азербайджан (bbabo.net), - БАКУ - Багато і плідно працювала, щоб здобути медаль Кубка світу зі стрибків на батуті, сказала в неділю bbabo.net азербайджанська гімнастка, срібна призерка змагань Сельджан Магсудова.

"Наполегливо готувалася до змагань, тренування проходили плідно, що позначилося на результаті виступу. Дуже рада завойованої медалі. Буду продовжувати працювати, готуватися до наступних змагань", - зазначила вона.

За словами Магсудової, зміни правил у батутній гімнастиці позначаються позитивно на виступі спортсменів.

"Думаю, добре, що до правил батутної гімнастики внесено зміни. Психологічно стало легше виступати, адже ти знаєш, що є друга спроба, тому комбінацію виконуєш спокійно, без хвилювання", - додала вона.

Зазначимо, що Кубок світу зі стрибків на батуті проходить 12-13 лютого у Національній арені гімнастики в Баку. У перших міжнародних змаганнях, організованих Федерацією гімнастики Азербайджану в 2022 році, беруть участь близько 60 спортсменів з 13 країн світу. Змагання відбуваються відповідно до нових правил Міжнародної федерації гімнастики (FIG).

Змагання проходять за спеціальним дозволом Кабінету Міністрів Азербайджану та відповідно до чинних у країні карантинних правил, санітарно-епідеміологічних вимог без участі глядачів.