Суспільство Новини

Канада – зірка «Пінгвінів» Сідні Кросбі приєднався до клубу НХЛ, який забив 500 голів

Канада (bbabo.net) - Зірка Піттсбург Пінгвінз Сідні Кросбі є останнім членом клубу НХЛ з 500 голами.

Кросбі досяг успіху, забив гол у грі у вівторок увечері у першому таймі проти Філадельфії.

Кросбі став 46-м гравцем в історії НХЛ, який досяг плато 500 м'ячів, і 18-м, хто зробив це за одну франшизу. Він став другим пінгвіном, який забив 500 голів, увійшовши до Зали слави Маріо Лем'є.

Кросбі переміг голкіпера «Флайерз» Картера Харта ударом трохи вище лінії воріт за 16:34 першого періоду. Давній одноклубник Євген Малкін нагодував Кросбі, який вивів «Піттсбург» вперед з рахунком 2:1.

Віхою Кросбі також став його 50-й гол у кар’єрі проти «Флайерз». Триразовий володар Кубка Стенлі має 50 голів і 67 результативних передач у своїй кар'єрі проти суперників Піттсбурга з різних штатів.