Суспільство Новини

Яскравий завершальний акорд збірної України на Кубку Європи з пляжного футболу

Збірна України мінімальною перемогою над Швейцарією завершила виступ на Кубку Європи, в якому беруть участь найкращі збірні Старого Світу з пляжного футболу.

Матч видався доволі результативним. Пропустивши першими на початку матчу, підопічні Євгена Варениці проявили характер та до першої перерви забили чотири м'ячі, причому один із них на рахунку нашого голкіпера Володимира Гладченка.

У другому періоді команди обмінялися голами – на гол Войтока швейцарці відповіли результативним ударом Станковича. У заключній 12-хвилинці, коли Борсук не реалізував пенальті, а Зборовський, оформивши дубль, довів рахунок до 6:2, здавалося, що інтрига вже вмерла. Але підопічні Енджело Ширінці забезпечили "жовто-синім" нервові останні секунди, зусиллями Спаччаротелли, Станковича та Отта скоротивши відставання до мінімуму - 5:6. Утім, останні два голи було забито вже на останній хвилині, й для того, аби врятувати поєдинок, у швейцарців просто не вистачило часу.

Відзначимо, що у вирішальному матчі турніру Португалія впевнено переграла Італію – 6:3, у сьомий раз в історії завоювавши Кубок Європи.