Суспільство Новини

Багаторазовий олімпійський чемпіон ризикує пропустити Ігри в Ріо

Ямайський легкоатлет, найшвидша людина планети Усейн Болт, ризикує пропустити Олімпійські ігри, що трохи більше ніж за місяць стартують у Ріо-де-Жанейро.

29-річний спортсмен, узявши участь у чемпіонаті Ямайки, що є одним із етапів підготовки до виступу на Олімпіаді, виграв півфінальний забіг на коронній стометрівці, але вимушений був знятися зі змагань через розрив підколінного сухожилля та звернутися за допомогою до лікарів.

За відсутності Болта, переможцем у фіналі став Йохан Блейк, срібний медаліст Ігор у Лондоні чотири роки тому, показавши на фініші час 9,95 сек. Усейн же, не зважаючи на травму, сподівається повернутися до змагального циклу навіть раніше старту Олімпіади – зокрема, ямайський рекордсмен планує виступити вже 22 липня на Лондонських Ювілейних Іграх, що є одним із етапів «Діамантової ліги».

Відзначимо, що ямаєць, який є чинним рекордсменом на дистанціях 100 та 200 метрів, має у своєму активі шість олімпійських медалей найвищого ґатунку, завоювавши по три золоті нагороди в Пекіні-2008 та Лондоні-2012.