Суспільство Новини

Українського гімнаста засудили на Олімпіаді

Український гімнаст Олег Верняєв завоював “срібло” в абсолютній першості зі спортивної гімнастики на Олімпійських іграх, що проходять у Ріо-де-Жанейро.

22-річний уродженець Донецька із найкращим результатом кваліфікувався до фіналу, набравши загалом 91,964 бали, що майже на 1,5 залікових пункти більше, ніж у головного конкурента – японця Кохея Утімури.

У вирішальних змаганнях Олег продовжував демонструвати блискучі результати, отримавши найвищі бали за вправи на кільцях та брусах. Перед вирішальною дисципліною, де гімнасти мали виступити на поперечині, Верняєв випереджав японця Утімуру на 0,901 бали, що є дуже суттєвою перевагою в гімнастиці. Виконавши на “відмінно” власну програму, українець, утім, отримав лише 14,800 бали, у той час як Кохея “нагородили” загальною оцінкою у 15,800 бали, фактично вклавши йому в руки золоту медаль. Бронзову медаль завоював британець Макс Вітлок, який відстав від Олега більш ніж на 1,6 бали.

Тож, ця медаль стала для українських спортсменів третьою на Олімпійських іграх. Маючи дві срібні та одну бронзову нагороди, збірна України посідає 33 місце в загальному заліку. Попереду всіх, як і раніше, американські спортсмени, які вже встигли завоювати 32 медалі (11 золотих, 11 срібних та 10 бронзових).