Суспільство Новини

Канада - Сіакам набрав 33 очки, Репторс переміг Наггетс 127-115

Канада (bbabo.net), - ДЕНВЕР (bbabo.net) - Паскаль Сіакам набрав 33 очки, Скотті Барнс набрав 25, а "Торонто Репторс" пізно виїхали і перемогли "Денвер Наггетс" 127-115 у суботу ввечері.

Кріс Баучер набрав 21 очко та 13 підбирань у складі Репторс, а Барнс також зробив 10 передач і 8 підбирань. Вони виграли третю поспіль і покращили рахунок до 5-5 після перерви зірок.

Перемога відбулася за підсумками послідовних поєдинків, які розпочалися з перемоги над Лідером НБА «Фінікс» напередодні ввечері.

«Показав багато характеру», – сказав тренер «Репторс» Нік Нерс. «Ми продемонстрували велику витривалість за останні дві ночі, і це забере вас у довгий шлях».

Так само зробив і їхній другий блок, з яким Медсестра трималася більшу частину четвертої чверті.

«Він котився», — сказав Сіакам. «Поки ми виграємо гру, я ось про це. Слава цим хлопцям, вони підійшли з високою інтенсивністю, вони грали жорстко, і вони виграли гру за нас».

Нікола Йокич набрав 26 очок і зробив 10 підбирань, щоб очолити «Наггетс». Боунс Хайленд додав 17 очок, а Вілл Бартон набрав 16 у своєму поверненні після травми щиколотки.

Але «Наггетс» програли у битві з відскоком. «Торонто» фінішував із 55 підбираннями, у тому числі 23 атакуючими дошками, що призвели до 30 очок другого шансу. Лише дев’ять із 46 підбирань Денвера були в атаці, а Наггетс мали 11 других шансів.

"Це неприпустимо", - сказав Йокіч. «Здавалося, у них було більше нападів, ніж оборони (підбирання). Нам просто потрібно зробити роботу краще, ніж сьогодні».

Відстаючи на два на перерві, «Наггетс» отримали 3-очкові від Хайленда та Остін Ріверс, підказуючи Сіакам, і завершили третю чверть з перевагою 99-93.

«Репторс» повернули собі лідерство за рахунок рахунка 10-2, який завершився розкладом Баучера, що вивело їх вперед із рахунком 117-109 з 3:56 до кінця. Морріс здійснив один із двох штрафних кидків, але Баучер забив 3-очковий, і Барнс забив, забив Джеффа Гріна, щоб збільшити перевагу Репторс до 10 очок за 1:25, щоб забезпечити перемогу.

Сіакам набрав 23 свої очки в першому таймі, допоміг Репторс вийти вперед з рахунком 65-63.

ПОРАДИ

Репторс: G Фред ВанВліт був виключений з гри, другий у сеті один до одного, як частина його відновлення після травми правого коліна. Він повернувся до дійства в п'ятницю ввечері, здобувши перемогу над лідируючим у НБА Фініксом, пропустивши попередні п'ять ігор через травму коліна. .. Сіакам набрав 20 або більше очок у шести іграх поспіль.

Наггетс: F Аарон Гордон був виключений з гри через біль у правій нозі. … Зік Ннаджі пропустив другу гру поспіль через двосторонній біль у коліні. … Бартон повернувся з триматчової відсутності через розтягнення лівої щиколотки.