Суспільство Новини

Канада - Кікер Серхіо Кастільо підписав 2-річний контракт з Едмонтон Елкс.

Канада (bbabo.net) - "Едмонтон Елкс" у понеділок підписали дворічний контракт з американським гравцем Серхіо Кастільо.

Кастільо приєднався до Winnipeg Blue Bombers наприкінці минулого сезону і допоміг клубу здобути другий поспіль титул Сірого Кубка. Він з’явився у трьох останніх іграх регулярного сезону клубу, забив сім із дев’яти голів з поля та чотири з п’яти перетворених.

Кастільо був ключовою частиною перемоги Вінніпега в овертаймі над Гамільтоном у Кубку Грея з рахунком 33-25, забив усі п'ять голів з поля, які він пробував. Крім того, у нього також було два вирішальних одиночних розряди, які розпочалися із жвавим вітром у четвертій чверті, тому, коли гравець «Тікатс» Майкл Домагала забив 13-ярдовий гол за шість секунд до кінця основного матчу, це було для того, щоб форсувати овертайм і не забезпечити пізню перемогу.

Кастільо, гравець усіх зірок КФЛ 2019 року, провів час у лізі з Вінніпегом (2015, 2021), Оттавою (2016), Гамільтоном (2017) і Б.С. (2019). У 2020 році він також зіграв шість ігор з НФЛ «Нью-Йорк Джетс».

Кастільо зробив 87 із 101 спроби з поля (86,1 відсотка) у 41 іграх КФЛ у кар’єрі, при цьому він може похвалитися 44,4-ярдовим ударом.