Суспільство Новини

Словенія - Кубок Золотого Лиса: швед Ектор виграв гігантський слалом

Словенія (bbabo.net), - Краньська Гора – Сара Ектор зі Швеції виграла гігантський слалом у Краньській Горі в суботу, випередивши француженку Тессу Ворлі (+0,96 секунди) та італійку Марту Бассіно, яка посідала третє місце (+ 1.32).

Володарі подіуму першої з двох подій 58-го Кубка Golden Fox на сонячній Краньській Горі йдуть у тому ж порядку, що й після першого заїзду.

Тим часом словенські лижники в другому заліку показали трохи гірше, оскільки місцева фаворитка Мета Хроват опустилася з 5-го на 9 місце в першому заїзді, відкривши відставання від переможця на 2,13 секунди.

Однак Тіна Робнік піднялася на 8-е місце (+2,06) після того, як зайняла 10-е місце в першому заїзді і сьогодні стала найкращою фінішкою Словенії. Ана Буцик посіла 12-е місце (+2,38).

«Я не знаю, ти ніколи не зможеш добре пробігти, але, безперечно, це був хороший забіг. У мене були деякі ділянки, де я відчував себе добре, наприклад, досить легко, але також деякі ділянки, де було важко», – сказала Гектор після своєї другої перемоги в гігантському слаломі в цьому сезоні.

«Це було дуже круто кататися на лижах, а сніг був дуже гарним. Це божевілля. Я працював над цим стільки років, і це неймовірне відчуття, що сьогодні здобути перемогу з таким великим розривом. Це дивовижне відчуття», – сказала 29-річна спортсменка лише після її третьої перемоги на Кубку світу в кар’єрі, яка підняла її на перше місце в рейтингу гігантського слалому.

Робнік пропустив подіум за два вигини до фінішу. «Шкода сотих, але я все ще радий, що отримав підтвердження, що я в хорошій формі», – сказав Робнік, який отримав травму плеча в грудні.

Хроват не змогла пощастити втретє, посіла третє місце на її домашньому схилі останні два роки.

Схил Подкорен, який є стандартною ознакою Кубка світу з гірських лиж для чоловіків, був поєднанням компактної замерзлої основи та м’якого свіжого снігу, більшість з яких організатори видалили з траси.

Комбінація виявилася складною для деяких з найкращих лижниць на першому курсі, включаючи американку Мікаелу Шіффрін, словачку Петру Влгову та швейцарку Лару Гут-Бехрамі, які щойно повернулися з протоколів Covid-19.

Гут-Бехрамі піднялася на 5-е місце у другому, а Шіффрін посіла 7-е, утримавши лідерство в загальному заліку Кубка світу, випередивши Влгову, яка фінішувала 15-й.

Кубок Golden Fox, який вже третій рік поспіль перенесено зі свого початкового місця на Похор’ї на північному сході в Краньську Гору на північному заході через відсутність снігу, завершиться завтра слаломом. Вже другий рік зустріч проходить без глядачів через протоколи Covid-19.