Динамо і Шахтар впевнено проходять до наступного етапу кубка України з футболу

27 жовтня були зіграні матчі кубка України з футболу. Обидва українські гранди після виїзних перемог напевно не сильно переживали за результат, хоча і, традиційно, на запитання журналістів про суперників висловлювалися з повагою. Однак, навряд чи хто сумнівався, що після перемог 4:0 ("Шахтар") і 2:0 ("Динамо") у гостей є хоч найменші шанси.

"Шахтар" 4: 0 "Тернопіль"

Вже з п'ятої хвилини матчу "Шахтар" розвіяв усі домисли: успішно реалізував пенальті Факундо Феррейра. Далі, з проміжками в приблизно 30 хвилин, відрізнялися Кобін та Боярчук, ну а фінальну крапку в матчі, знову з одинадцятиметрової позначки, поставив Тайсон.

Варто відзначити, що в цьому матчі зіграли цілих сім молодих гравців "Шахтаря", а 17-річний Арабідзе здійснив свій дебют у складі головної команди. Важливо, що результат гри молоді може дійсно порадувати керівництво і тренера команди і вселити впевненість у майбутньому в серця вболівальників.

"Динамо" 5: 0 "Оболонь-Бровар"

Ситуація перед матчем у "Динамо" після умовно-гостьової перемоги ("Оболонь-Бровар" також київська команда) з боку, можливо, виглядала не такою впевненою, як у гірників, проте, озираючись на зміст першого матчу, ніхто б не наважився поставити на "пивоварів". І знову вже на п'ятій хвилині усі питання були вирішені: ударом зльоту відзначився Гармаш. На 32-й хвилині Деніс оформив дубль, а до розгромного рахунок довели Олег Гусєв, який відзначився на 66-й і 69-й хвилинах, і Лукаш Теодорчик після передачі Макаренко.

"Динамо", на відміну від "Шахтаря", не виводило на матч молодих гравців, тому головне, що варто відзначити – вдале повернення Теодорчика, який, сподіваємося, скоро поверне собі колишні кондиції і посилить конкуренцію в передній ланці киян.