Спорт Новини

ISL 2021-22: ФК Гоа виграв NorthEast United 1-1 у змаганнях з клепки

У п’ятницю на стадіоні «Атлетик» ФК «Норт-Іст Юнайтед» зіграв унічию 1-1 з ФК «Гоа» в Індійській Суперлізі (ISL) сезону 2021-22.

Чудовий штрафний удар Ернана Сантани на другій хвилині гри не зміг перемогти NorthEast United FC, оскільки гол Айрана Кабрери на 39-й хвилині допоміг Гоа здобути нічию.

У другому таймі голів не було забито, тобто Гоа піднявся на восьме місце з 13 очками в 11 іграх, тоді як NorthEast United залишився 10-м з дев’ятьма очками в 11 іграх.

Північно-Східний Юнайтед розпочав швидкий старт завдяки індивідуальному блиску Сантани. 31-річний іспанець чудово викрився зі штрафного біля ближньої стійки, не залишивши Дхіраджа Мойрангтема без жодних шансів, коли м'яч відскочив у поперечину.

Це був шалений початок гри, і просто необхідний ранній поштовх NorthEast United. Гоа намагався заспокоїтися, відтворюючи більше передач у півзахисті, але Північний Схід не був готовий зупинятися на тонкому відриві, оскільки Дешорн Браун пропустив ціль після поразки двох захисників.

Гоа покладався на чудового Хорхе Ортіса, щоб доставляти товари, і іспанець обійшов Проват Лакра, щоб відправити дражнивий м’яч у штрафну, але Міршад Мічу був напоготові, щоб уникнути небезпеки в потрібний момент. NorthEast виглядав чудово, коли Браун і Сухайр Вадаккепедіка об’єдналися для останнього, щоб побачити, як його зусилля відбили кілька футболок Гоа на кутовий.

У другому періоді Гоа виглядав більш загрозливою стороною: Ортіс і Кабрера блискуче поєдналися, щоб утримати захист NorthEast United на стрибках. Шансів у «Горців» було небагато, але «Гоа» не зміг максимально використати свою атаку, оскільки в підсумку їм довелося розділити здобич зі своїми суперниками.