Minnows Коморські острови призвели до вилучення Гани з Кубка африканських націй

Ахмед Могні, який грає за французький клуб третього рівня «Аннесі», забив переможець, коли протиснув низький пас від Бен Джалуда повз воротаря Гани Джозефа Воллакота

Коморські острови фінішують третіми в групі і повинні зачекати до четверга, щоб дізнатися, чи входять вони до чотирьох найкращих команд, які посіли треті місця, щоб отримати останні 16 місць

ЯУНДЕ: Чотириразовий чемпіон Гани вилетів з Кубка африканських націй після того, як у вівторок у Гаруа розгромив Коморських островів з рахунком 3-2.

Капітан «Чорних зірок» Андре Айю був вилучений з поля через 25 хвилин і, знищивши дефіцит у два м’ячі, програв, коли Ахмед Могні з Коморських островів забив свій другий гол за п’ять хвилин до часу.

Марокко і Габон зіграли внічию 2-2 в Яунде в тій же групі, щоб зберегти перше і друге місця відповідно і вийти в 1/8 фіналу, який розпочнеться в неділю.

Коморські острови, які представляють крихітну острівну державу біля південно-східного узбережжя Африки, фінішували третіми і повинні зачекати до четверга, щоб дізнатися, чи входять вони до чотирьох найкращих команд, які посіли треті місця, які отримають останні 16 місць.

Згубна ніч для Гани почалася лише через чотири хвилини, коли сербський Ель Фарду Бен Мохамед випустив перший матч кваліфікації вперед.

Могні, який грає за французький клуб третього рівня «Аннесі», додав секунду лише за годину лише для 10 чоловік Гани, щоб відбити голи Річмонда Боак'є та Олександра Джику.

Могні знову завдав удару, коли протиснув низький пас від Бен Джалуда повз голкіпера Джозефа Воллакотта, щоб дати остров'янам приголомшливий тріумф.

У Яунде Габон двічі лідирував через Джима Аллевіна та Наєфа Аґерда, забив у автогол, а Софіяне Буфал та Ашраф Хакімі забили за Марокко.