Спорт Новини

IBL: Пеліта Джая обрала третю перемогу поспіль Australia Open: парний розряд, Крістофер Рунгкат кваліфікується до другого раунду 1 квітня, Валентино Россі дебютує в автоперегонах

Джакарта, - Pelita Jaya Bakrie Джакарта записала свою третю поспіль перемогу в регулярному сезоні Індонезійської баскетбольної ліги (IBL) або Індонезійської баскетбольної ліги 2022 року, перемігши Pacific Caesar Surabaya з рахунком 90-66 в матчі серії I в баскетбольному залі Bung Karno. Джакарта, середа (19/19)./1/2022).

Імпортований гравець Діор Лоухорн, як і раніше, є головною машиною Пеліти Джая, набравши 22 очки, за ним слідують Андакара Прастава та Говінда Сапутра, кожен з яких набрав по 15 очок.

У тихоокеанської команди Тайрон Ламар Крісвелл набрав 19 очок, асистував йому Джонатан з 10 очками.

Аспект відскоку – перевага Пеліти Джая в сьогоднішньому матчі. Команда Фіктора Роринга зробила 55 підбирань у порівнянні з 36 у Pacific.

Перемога тимчасово підняла Пеліту Джайю на вершину турнірної таблиці Білого дивізіону, набравши шість очок, затьмарена Амарта Хангтуа Джакарта та Дева Юнайтед, у обох по чотири очки.

Пеліта Джая з матеріалом зіркових гравців мала важко починати поєдинок проти Pacific. Мало того, в цій чверті гравці «Пеліти Джая» також мали низьку точність ударів, тому в першій чверті вони випереджали лише три очки.

Після завершення першої чверті з перевагою 16-13, Пеліта Джая пропустила на початку другої чверті, залишивши їх на 7 очок.

Однак точний удар Діора Лоухорна в поєднанні з потрійним дощем, забитим наприкінці другої чверті, повернули Пеліту до лідерства з рахунком 45-39 у першій половині матчу.

У наступному періоді результативність ударів гравців «Пеліти» різко зросла. В останній чверті було набрано чотири очки, поки матч не завершився з дуже великою різницею, а саме 24 очки, щоб Пеліта Джая перемогла з рахунком 90-66.