Мітчелл Старк виграє свою першу медаль Аллана Бордера; Ешлі Гарднер отримує нагороду Белінди Кларк

Старший гонщик Мітчелл Старк отримав свою першу медаль Аллана Бордера, а Ешлі Гарднер стала першим корінним населенням, який отримав нагороду Белінди Кларк, дві головні нагороди Cricket Australia (CA) Awards.

Старк був нагороджений за сильну гру у всіх трьох форматах гри. Він лише п’ятий гравець у боулінг за 22 роки, який виграв нагороду.

Садовник також вперше отримав визнання. Вона є першим місцевим гравцем, який здобув найкращий гонг в австралійському жіночому крикеті.

"Я ніколи не мріяв колись виграти цю нагороду. Коли я зателефонував, я був у повному здивуванні", - сказав Гарднер Channel Seven.

«Я все ще в шоці. Стати першим в історії людиною, який отримав цю нагороду, — це надзвичайно особливе значення не тільки для мене, але й для моєї родини та мого народу».

"Я, безумовно, виріс як на полі, так і поза ним, і дорослішання поза ним впливає на мою гру. Все, що я коли-небудь хочу робити, коли виходжу з м'ячем або з м'ячем, - це вигравати команду", — додав Садівник.

Нагороди були визначені шляхом голосування за період 2021-2022 років. Переможців визначали голосуванням гравців, суддів та представників ЗМІ протягом року. Оголошення прозвучало під час обідньої перерви в рамках поточного жіночого тесту на попіл. Старк, який отримав 43 хвіртки в усіх форматах за 12 місяців, обійшов багатоборця Мітчелла Марша на один голос.

"Наразі я не знаю, які слова сказати. Це був величезний сюрприз. Поглянути на деякі з тих імен, які вигравали його раніше, потрібно буде трохи вникнути. Для мене велика честь отримати цю нагороду, – сказав Старк.

Гарднер був третім найкращим бомбардиром в Австралії та п’ятим за результативністю хвіртки за період голосування, набравши 281 пробіжку в середньому 35,10, включаючи чотири півстоліття, а також отримавши дев’ять хвірток.

Вона отримала 54 голоси, щоб отримати нагороду Белінди Кларк, випередивши Бет Муні (47) і Аліссу Хілі (39). Для Старка це було подвійним святом, оскільки він також став найкращим гравцем року ODI серед чоловіків. Він приєднався до Пета Каммінса, Мітчелла Джонсона,

Бретт Лі та Гленн МакГрат як єдині швидкі боулери, які виграли головну нагороду з моменту її створення в 2000 році. Зіркова воротарка Алісса Хілі втретє виграла нагороду ODI Гравець року серед жінок.

Величезний Марш, який був зіркою фіналу чемпіонату світу з футболу T20 минулого року, був визнаний найкращим гравцем року T20 серед чоловіків після величезних 12 місяців.

Марш, який набрав 627 пробіжок з 21 T20I, отримав 53 голоси, випередивши пейсера Джоша Хейзлвуда та спінера Ештона Агара.

Бет Муні виграла свою другу поспіль нагороду T20 Гравець року серед жінок. З 13 голосами вона фінішувала попереду Талії МакГрат і Гарднера.

Бітер Тревіс Хед отримав нагороду «Тестовий гравець року» завдяки блискучій кампанії Ashes, яка включала дві сотні перемог у матчах.