Соболєв врятував Спартак у матчі проти Джохора і взяв участь у бійці

Росія (bbabo.net), - Московський "Спартак" у Дубаї у контрольному матчі зіграв унічию з малазійським клубом "Джохор". У першому таймі команди влаштували бійку, в якій активну участь взяв Олександр Соболєв. Після перерви він врятував команду від поразки – 1:1.

Перший тайм цього матчу запам'ятався бійкою, що спалахнула. На 16-й хвилині Олександр Соболєв порушив правила на супернику, у відповідь гравець "Джохора" штовхнув спартаківця. В результаті на полі спалахнула невелика бійка, а Соболєв отримав від судді зустрічі жовту картку.

Рахунок у матчі відкрили гравці "Джохора", реалізувавши пенальті на 23-й хвилині. У другій половині після передачі Зелімхана Бакаєва свій перший гол у зимове міжсезоння записав на свій рахунок Соболєв.

Це був третій матч "Спартака" під керівництвом італійського фахівця Паоло Ванолі, і всі вони завершилися нічийними наслідками. 8 лютого червоно-білі проведуть матч проти "Уралу".