Баварія обіграє Лейпциг у трилері з п'ятьма м'ячами, щоб вирватися на вершину

Чемпіони стримали енергійну виставу з Лейпцига, щоб вирішити драматичну, наскрізну битву на свою користь

Восьма перемога "Баварії" в дев'яти іграх завдає тиску на друге місце Боруссію Дортмунд, яка в неділю зустрінеться з Баєром з Леверкузену

БЕРЛІН: Мюнхенська «Баварія» у суботу зміцнила чільне місце в турнірній таблиці Бундесліги, здобувши захоплюючу перемогу над «РБ Лейпциг» з рахунком 3:2 завдяки автоголу Йоско Гвардіола у другому таймі.

Чемпіони стримали енергійну демонстрацію з Лейпцига, щоб вирішити драматичну, наскрізну битву на свою користь і за ніч відірватися від вершини на дев’ять очок.

Восьма перемога "Баварії" в дев'яти іграх завдає тиску на другу дортмундську Боруссію, яка в неділю зустрінеться з леверкузенським "Баєром".

На 12-й хвилині «Баварія» вирвалася з блоків. Томас Мюллер забив у порожні ворота після того, як Пітер Гулачі парирував низький удар Роберта Левандовскі.

Мануель Нойер двічі відмовив Дані Ольмо на іншому кінці, а потім помилка Корентіна Толіссо в півзахисті дозволила «Лейпцигу» перервати і зрівняти рахунок незадовго до півгодини.

Початкові зусилля Конрада Лаймера були дрейфованими, перш ніж Андре Сілва вискочив на дальній штанзі, щоб забити його шостий гол у семи іграх.

Потім Мюллер забив гол через VAR, перш ніж Левандовскі відновив перевагу незадовго до перерви.

Толіссо розірвав «Лейпциг» блискучим пасом, Кінгслі Коман закрутив м’яч у штрафну, а Левандовскі люто пробив головою повз Гулачсі.

Гра продовжувала виблискувати в другому таймі, Левандовскі підійшов близько до одного кінця, перш ніж Баварія була застала зненацька черговою атакою Лейпцига.

Лаймер знову перехопив передачу, цього разу зробив руйнівний пас до Крістофера Нкунку, який пробив м'яч повз Нойера.

Але лише через п’ять хвилин «Баварія» знову вийшла вперед, коли Гвардіол відвернув навіс Сержа Гнабрі у власні ворота.

У «Лейпцига» було кілька шансів вирвати очко пізніше, але і Домінік Собослай, і Еміль Форсберг були розчаровані Нойєром.

В іншому місці "Боруссія Менхенгладбах", яка постраждала від кризи, зіграла з рахунком 1-1 на "Армінії" Білефельд, тоді як високолітні гольяни "Фрайбург" і "Юніон Берлін" зазнали несподіваних поразок у боротьбі за Лігу чемпіонів.

Здавалося, що одна перемога Гладбаха в дев’яти конкурентних іграх продовжиться, коли Янні Серра вбив м’яч у верхній кут, щоб Білефельд передчасно вийшов вперед, але Алассан Плеа позбавив їх червоним ударом головою у другому таймі.

«Ми дуже прагнули до перемоги до кінця. Ми грали на хорошому рівні, навіть якщо наша впевненість у собі ще недостатньо», – сказав тренер Аді Хюттер.

«Айнтрахт» з Франкфурта зробив крок до європейських місць з драматичною перемогою з рахунком 3-2 над «Штутгартом», яким загрожує виліт.

Еван Ндіка подав м’яч під кутовий, щоб вивести «Франкфурт» уперед перед тим, як «Штутгарт» відбив незадовго до перерви, а Вальдемар Антон отримав удар зі штрафного, який забив свій перший гол у шести матчах чемпіонату.

Аджін Хрустич відновив перевагу грімовим залпом лише через кілька хвилин після того, як вийшов у перерві, і знову завдав удару пізно, щоб закріпити перемогу після того, як Саша Калайджич головою зрівняв Штутгарт.

Тепер "Штутгарт" відстає від безпеки на три очки після того, як його колеги "Аугсбург" несподівано здобули домашню перемогу з рахунком 2:0 над "Юніон Берлін", що займає четверте місце.

Голкіпер Союзу Андреас Люте передав на срібному блюді Майклу Грегоричу гол на срібному блюді з хешированним очищенням на початку, перш ніж Андре Хан розбив у чудовій дальній ударі на годинній відмітці.

Союз залишається четвертим, незважаючи на поразку, оскільки оточення також втратило очки.

Пізній гол збірного Південної Кореї Лі Дже Сон та пенальті Мусса Ніакхате призвели до того, що Хоффенхайм поступився поразкою з рахунком 2:0 на виїзді від Майнца.

Тим часом Фрайбург, що займає п’яте місце, програв на виїзді з Кельнем з рахунком 1:0 завдяки гострому фінішу першого тайму французького нападника Ентоні Модеста.