Спорт Новини

Нові хлопці виводять Ювентус у четвірку лідерів, Наполі на п'ятах за Інтером.

МІЛАН: Душан Влахович і Денис Закарія насолоджувалися омріяним дебютом у «Ювентусі» у неділю, забив кожен у перемозі над «Вероною» з рахунком 2:0, що виводить їхню команду в Лігу чемпіонів Серії А, тоді як «Наполі» на п’ятах лідера міланського «Інтера» після проводів «Венеції». Дует переконався, що «Юве» скористався тим, що «Аталанта» програла домашню поразку з рахунком 2:1 від скромного «Кальярі», перемігши енергійну «Верону» в Турині і вперше в цьому сезоні зайняла місце в четвірці найкращих. Нападник Сербії Влахович провів лише 12 хвилин на туманному стадіоні «Альянц», щоб показати, чому «Юве» виклав початкові 70 мільйонів євро (80,2 мільйона доларів), щоб вирвати його з «Фіорентини», кинувшись на м’яч Пауло Дібали, а потім завдавши витонченому удару над голкіпером «Верони» Лоренцо. Монтіпо.

Закарія, який прибув за 4,5 мільйона євро з Боруссії Менхенгладбах у день трансферного терміну, набрав очки на 61-й хвилині, коли Альваро Мората забив його у ворота і забив точний фініш, завдяки якому «Юве» випередив п’яте місце на два очки. Аталанта. «Юве» зіграв на гру більше, ніж «Аталанта», і наступних вихідних їде до Бергамо, щоб зустрітися з командою, яку тренер Джан П’єро Гасперіні назвав «недостатньо гарною» після поразки від «Кальярі». 18-й удар Влаховича в сезоні ставить його нарівні з Чіро Іммобіле з «Лаціо» у полюванні за італійською командою «Капоканоньєра».

Наполі в титульному бою: Віктор Осимхен поставив Наполі в центр гонки за титул, забив гол у своєму першому старті з листопада, що допомогло його команді перемогти з рахунком 2-0. Нападник збірної Нігерії Осімхен двічі вийшов на заміну після того, як отримав перелом кісток на обличчі під час нудного зіткнення з головою в Інтері, і він винагородив рішення тренера Лучано Спаллетті вибрати його, вирвавшись випередити Наполі незадовго до години на стадіоні П'єр Луїджі Пензо. Андреа Петанья забив очки на 100-й хвилині матчу, продовженого через зіткнення головами між арбітром і Тіроном Ебуехі з Венеції, а також запізнілою червоною карткою того самого гравця за жахливий фол на Дрісі Мертенсе. «Сампдорія» скористалася перевагою, обігравши «Сассуоло» з рахунком 4:0 і відриваючись від «Венеції» на п’ять очок, яка після перемоги «Кальярі» потрапила в зону вильоту.