Мессі, Мбаппе у воротах, коли ПСЖ розгромив Лілль

ПАРИЖ: Ліонель Мессі та Кіліан Мбаппе забили, коли Парі Сен-Жермен збільшив своє величезне лідерство на першому місці Ліги 1 до 13 очок, розгромивши діючого чемпіона Лілль у неділю з рахунком 5:1. Підопічні Маурісіо Почеттіно протянули руку допомоги кошмарним виступом воротаря Лілля Іво Грбіча на стадіоні П'єр-Моруа. Португальський півзахисник Данило Перейра забив двічі, а Преснель Кімпембе також потрапив у ворота. Усі погляди столиці зосереджені на першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Парижа з мадридським Реалом 15 лютого. Мбаппе, якого вже давно пов’язують з Реалом, сказав, що цей матч був причиною того, що він ще не ухвалив рішення щодо свого майбутнього, незважаючи на те, що з початку минулого місяця він міг підписати передконтрактну угоду з іншим клубом.

Однак ця гра стала ідеальною відповіддю для ПСЖ після виходу з Кубка Франції після пенальті від Ніцци в середині тижня. Лілль опускається на 11-е місце після сьомої поразки у захисті титулу.

Господарам потрібно було щось отримати від гри, щоб перейти у верхню половину таблиці, але вони невдало почали. Ґрбіч чомусь не зміг зібратися в лоу-хресті Нуну Мендеша, незважаючи на те, що він не був під тиском, і Данило належним чином вдарив у порожні ворота, щоб вивести ПСЖ вперед на 10-й хвилині. Хатем Бен Арфа, зробивши свій перший старт з квітня минулого року після його несподіваного переїзду в Лілль, налаштував Свена Ботмана на те, щоб зрівняти рахунок до півгодини. Але ПСЖ повернувся вперед на 32-й хвилині, коли Ґрбіч повністю пропустив кутовий Мессі, а Кімпембе з близької відстані потрапив у ворота.

Мессі триває рік: Мессі забив свій перший гол у 2022 році за незначних випадкових обставин, коли він рикошетував від його гомілок і забив його у ворота. Ґрбіч кинувся вийти, щоб скоротити кут, але семиразовий володар Золотого м’яча спокійно забив м’яч у сітку і забив свій другий гол у Лізі 1. ПСЖ швидко розрахувався з будь-якими думками про повернення з Лілля у другому таймі, коли Данило забив свій другий гол. День 26-річного Ґрбіча змінився ще на гірше, коли він зробив намацування з поганим кліренсом, який Леандро Паредес запропонував Данило, щоб зробити удар з дальньої дистанції в нижній кут. Воротар нічого не міг зробити, щоб утримати п’ятий гол ПСЖ у середині другого тайму, але Мбаппе завдав чудовий, крутий удар з-за меж площі у верхній кут. Раніше в неділю Ніцца втратила шанс повернути друге місце в таблиці від Марселя, оскільки програла домашню поразку з рахунком 1:0 від Клермона.

Тоді «Ренн» скористався перевагою, перемігши «Брест» з рахунком 2:0 і піднявся на п’яте місце, лише на п’ять очок відстаючи від Ніцци на третьому і останньому місці Ліги чемпіонів. Жахливий сезон «Бордо» продовжився, коли вони опустилися до двох останніх після ганебного розгрому з рахунком 5-0 у Реймсі.