Баку, 7 лютого,

Мадридський "Реал" відмовився від підписання нападаючого дортмундської "Боруссії" Ерлінга Холанда. Про це повідомляє Football Espana.

Як повідомляється, раніше ЗМІ пов'язували з «королівським клубом» і Холанда та форварда «ПСЖ» Кіліана Мбаппе. Згідно з останніми новинами, вершкові дійсно розраховують на підписання француза влітку. При цьому у них немає планів щодо трансферу норвежця.

Раніше у «Барселоні» відповіли на питання про можливе підписання Холанда.

Ерлінг дуже рано потрапив у дорослий футбол. Дебютував у другій за значимістю норвезької лізі за клуб Брюне ще в 15 років. Перший кар'єрний матч припав на 12 травня 2016 проти «Ранхейму», де Холанн вийшов на заміну в другому таймі. Загалом у дебютному сезоні Ерлінг провів 16 матчів, виходячи переважно на заміну. Протягом дебютного сезону вирушав до Німеччини на перегляди місцевих клубів. Холанн кілька днів провів у "Хоффенхаймі", але в результаті отримав відмову.

У лютому 2017 року Холанн підписав контракт із клубом «Мельде». На той момент головним тренером цього клубу був легендарний гравець Манчестер Юнайтед Оле-Гуннар Сульшер. 4 червня 2017 року дебютував у чемпіонаті Норвегії у поєдинку проти «Сарпсборга», вийшовши на заміну на 71-й хвилині замість Фредріка Брустада. 6 серпня 2017 року забив свій перший м'яч у професійному футболі у ворота «Тромсе». Загалом у дебютному сезоні провів 14 матчів, забив 2 м'ячі.

У сезоні 2018 року Холанн завоював право виходити на поле у ​​стартовому складі. Показовим став поєдинок 1 липня 2018 проти «Бранна», де Холанн відзначився покером, а «Мельде» виграв із рахунком 4:0. Через тур забив 2 м'ячі та віддав 1 гольову передачу, а його команда розгромила "Волеренгу" (5:1). До кінця року Ерлінг дебютував із клубом у Лізі Європи, забивши вже у першому матчі кваліфікації проти албанського «Лачі» (3:0). У 30 матчах сезону забив 16 голів. У трьох останніх зустрічах не грав через травму кісточки. Був удостоєний нагороди «Головне відкриття сезону».