Капризов набрав очки за результативність у 12-му матчі НХЛ поспіль

Російський нападник «Міннесоти» Кирило Капризов закинув шайбу у виїзному матчі регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги (НХЛ) із «Чикаго». Зустріч завершилася перемогою гостей 5:0.

Капризов забив гол на 35-й хвилині, зробивши рахунок 3:0. Крім нього відзначилися Фредерік Годро (25-та хвилина), Матс Цуккарелло (27), Кевін Фіала (51) та Ніко Штурм (53).

Капризов довів результативну серію до 12 матчів, у яких набрав 21 (9+12) очко. Нападник продовжив покращувати рекордний показник у кар'єрі за океаном. До цього максимальна серія Капризова із набраними очками становила сім ігор (листопад-грудень минулого року). Усього на рахунку росіянина 19 закинутих шайб та 34 результативні передачі. Із 53 очками він є найкращим бомбардиром «Міннесоти».

"Міннесота" виграла шостий матч поспіль. Команда має 59 очок і посідає третє місце у таблиці Західної конференції. У «Чикаго» три невдачі поспіль і сім в останніх восьми матчах. Клуб з 39 балами розташовується на 14-му рядку на Заході.