Переміг Кадіс, Валенсія до півфіналу Кубка короля

Перший гол "Валенсія" забила на 24-й хвилині завдяки удару правою ногою Гонсало Гедеса у штрафну після того, як отримав пас Уго Дуро.

Кадіс відбив пенальті Лукаса Переса на 54-й хвилині після того, як Хуан Кала збив Ерая Комерта.

Переможний гол «Валенсії» забив Уго Дуро на 79-й хвилині після подачі м’яча з кутового, який подав Карлос Солар. На 84-й хвилині «Кадісу» довелося грати з 10 чоловіками після того, як Хуан Кала отримав другу жовту картку.

Матч завершився з рахунком 2-1, і «Валенсія» обійшла «Райо Валєкано» у півфіналі Кубка Королівства після перемоги над «Мальоркою» з рахунком 1:0.

Ця перемога багато означає для Валенсії, яка є одним з найбільших клубів Іспанії, але в останні роки впала. Зараз вони посідають десяте місце в турнірній таблиці Ла Ліги.

З іншого боку, Кадісу було важко проковтнути поразку, тим більше, що вони провели дуже поганий сезон у Ла Лізі. Зараз андалузький клуб займає 18-е місце в турнірній таблиці Іспанської ліги.

Обом командам доведеться дочекатися результатів Реал Бетіса, Реал Сосьєдад, Атлетик Більбао та Реал Мадрид, щоб дізнатися своїх суперників у півфіналі Кубка Королівства.

Раніше Райо Валєкано переміг з рахунком 1-0 або Майорку вийшов у півфінал цього змагання.