Пеллістрі надихає Уругвай, Санчес відновлює надії Чилі на чемпіонат світу з футболу

МОНТЕВІДЕО: Молодий вінгер Факундо Пеллістрі вкрав шоу лише після свого другого виступу за Уругвай, оскільки двічі колишні переможці чемпіонату світу підвищили свої надії на вихід до Катару 2022 року з перемогою над Венесуелою у вівторок з рахунком 4-1. Чилі також дало собі порятунок, оскільки Алексіс Санчес забив дубль у перемозі над Болівією з рахунком 3-2 у кваліфікаційному етапі чемпіонату світу з Південної Америки. Еквадор наближався до кваліфікації з нічиєю 1-1 у Перу, який вийшов у міжконтинентальний плей-офф. Надії Колумбії майже померли після того, як не змогли забити сьомий матч поспіль у поразці з рахунком 1:0 від Аргентини. Голи Родріго Бетанкура, Джорджіана де Арраскаети, Единсона Кавані та пенальті Луїса Суареса привели до того, що Уругвай здобув другу перемогу поспіль під керівництвом нового тренера Дієго Алонсо, що призвело їх до фіналу з чотирьох автоматичних місць у кваліфікації в єдиній південноамериканській групі, в якій Бразилія та Бразилія. Аргентина вже забронювала квитки до Катару. Але найяскравіше засвітився молодий «Манчестер Юнайтед» Пеллістрі, який останній рік провів на правах оренди в іспанському «Алавесі». Його крутий біг приніс другий гол, а його хитрість виграла пенальті, реалізовану Суаресом.

Мучитель Венесуели: оскільки два матчі кваліфікації залишилися вдома в Перу і на виїзді з Чилі, доля чемпіонату світу Уругваю залишається в їхніх власних руках. У Монтевідео вони почали омріяно, коли навіс Кавані на першій хвилині був наполовину відбитий до межі штрафної, де новий підписаний Тоттенхемом Бетанкур ударив солодким напівзалпом, який відрізав п’яту та проскочив повз Вулікера Фарінеса у ворота Венесуели. Уругвай домінував і подвоїв свою перевагу на 23-й хвилині після того, як Пеллістрі продемонстрував чудову хитрість, обігравши трьох гравців справа та відрізав м'яч, щоб Де Арраскаета забив м'яч з близької відстані.

Кавані, у якого гол у другому таймі був виключений через офсайд, майже закріпив перемогу в компенсований час першого тайму за допомогою опортуністичного удару зверху з шести ярдів, коли гравці Уругваю вишикувались, щоб добити своїх втомлених суперників. На 65-й хвилині після помилки в обороні Хосе Гіменеса втіхнув Йозеф Мартінес.

Приголомшливий удар Санчеса: у Ла-Пасі ветеран Санчес забив блискучий дубль, щоб відновити надії Чилі на вихід у Катар після поразки в четвер з рахунком 2-1 вдома від Аргентини. Завдяки перемозі вони відстають від Уругваю на три очки і від Перу на два очки, залишивши дві гри. Колишня зірка «Барселони» та «Манчестер Юнайтед» 33-річний Санчес повернув минулі роки, відкривши рахунок на 14-й хвилині за допомогою безглуздого поворотного удару зі штрафного, а потім за п’ять хвилин від часу забив третій гол.

Марк Енумба зрівняв рахунок у складі Болівії в першому таймі, перш ніж Марселіно Нуньес знову вивів Чилі вперед після перерви. Марсело Морено пізно завершив рахунок, але поразка залишила Болівію майже математично. Еквадор, який посідає третє місце, забезпечив би кваліфікацію перемогою в Перу, оскільки Майкл Естрада дав їм перевагу на другій хвилині після помилки Олександра Калленса. Але він пропустив ціль, коли один з воротарем Педро Галлезе у другому таймі, а Едісон Флорес змусив Еквадор розплатитися, ударивши головою в дальню штангу від навісу Луїса Адвінкули на 69-й хвилині. Жахлива серія з нульовими м’ячами з семи матчів, яка досягла рекорду, залишила у них мало шансів навіть вийти в міжконтинентальний плей-оф. Аргентина домінувала в Кордові і заслужила більше, ніж переможець Лаутаро Мартінеса на 29-й хвилині. Бразилія поклала край надії Парагваю на вихід до Катару, розгромивши в Белу-Орізонті з рахунком 4:0. Філіппе Коутіньо забив гол, а Рафінья, Антоні та Родріго також забили у ворота.