Спорт Новини

Степанова встановила рекорд серед олімпійських чемпіонів у лижних перегонах

Росія (bbabo.net), - Росіянка Вероніка Степанова досягла унікального досягнення: вона стала наймолодшим олімпійським чемпіоном в історії лижних перегонів.

У суботу наша команда, за яку виступали Степанова, Юлія Ступак, Наталія Непряєва та Тетяна Соріна, виборола золото в естафеті. Вероніка стала чемпіонкою у 21 рік 39 днів, перевершивши рекорд триразової переможниці Ігор нашої співвітчизниці Юлії Чепалової, яка виграла золоті медалі на Олімпіаді-1998 на дистанції 30 км у віці 21 року 60 днів.

Додамо, що наймолодшим чемпіоном Ігор у чоловічих лижних перегонах є представник Норвегії Йоганнес Клебо. На попередній Олімпіаді у Пхенчхані Клебо фінішував першим у спринтерських перегонах у віці 21 року та 114 днів.