Китайський ковзаняр Гао Тін'юй став олімпійським чемпіоном на дистанції 500 м

Баку, 12 лютого,

Китайський ковзаняр Гао Тін'юй завоював золоту медаль Олімпійських ігор у Пекіні на дистанції 500 м.

Як передає УНІАН, китайський спортсмен подолав дистанцію за 34,32 секунди, встановивши новий олімпійський рекорд. Попереднє досягнення належало норвежцю Ховару Лорентсену (34,41) та було встановлено на Олімпійських іграх 2018 року у Пхончхані. Друге місце посів південнокореєць Чха Мін Кё (34,39), третім став японець Ватару Морісіге (34,49).

Найкращим із росіян став Артем Ареф'єв, який посів сьому позицію з результатом 34,56 секунди. Віктор Муштаков став дев'ятим (34,60), Руслан Мурашов – десятим (34,63).

Для збірної Китаю ця золота нагорода стала четвертою, також у китайських спортсменів три срібні та одна бронзова медаль. Китайці піднялися на сьомий рядок, випередивши збірну Росії, яка займає восьму позицію, у якої три золоті, чотири срібні і шість бронзових нагород. Лідером медального заліку залишаються німці (сім золотих та п'ять срібних медалей), іншими йдуть норвежці (7-3-6), трійку лідерів замикають американці (5-5-1). Далі йдуть команди Нідерландів (5-4-1), Швеції (5-2-3) та Австрії (4-6-4).

Олімпійські ігри у Пекіні завершаться 20 лютого.