Головний тренер ПСЖ Маурісіо Почеттіно хоче підписати Харрі Кейна у Манчестер Юнайтед у разі призначення до англійського клубу, повідомляє видання The Telegraph.

Як повідомляється, Манчестер Юнайтед розглядає Почеттіно як пріоритетний варіант на посаду головного тренера і веде з ним переговори. Аргентинець готовий прийняти пропозицію "червоних дияволів" і хоче першим придбанням зробити Кейна, з яким він працював у Тоттенхемі.

Дійсний контракт Кейна з Тоттенхемом розрахований до червня 2024 року.

Нагадаємо, ПСЖ повідомив Почеттіно, що звільнить його після закінчення сезону.

Гаррі Кейн є вихованцем академії "Тоттенхем Хотспур". Футбольну кар'єру гравець розпочав із 22-х матчів за лондонську команду до 18 років у сезоні 2009/10, за підсумками якого на рахунку Кейна було 18 забитих м'ячів. У тому ж сезоні нападник двічі був включений до складу основної команди як запасний — у Кубку футбольної ліги проти «Евертона» 27 жовтня 2009 року та у 4-му раунді Кубка Англії у переграванні з «Болтоном» 24 лютого 2010 року.

25 серпня 2011 року Кейн дебютував у Лізі Європи у другому кваліфікаційному раунді проти «Хартс», у якому на 29-й хвилині заробив пенальті. Друга поява гравця – вже у груповому турнірі – відбулася 15 вересня 2011 року в матчі з «ПАОКом» і відзначилася жовтою карткою за симуляцію. Перший гол за основну команду футболіст забив 15 грудня 2011 року у виїзному матчі «Шемрок Роверс», який закінчився розгромом ірландців з рахунком 4:0. У Лізі Європи 2011/12 нападник зіграв у 6 матчах, 5 з яких припали на групову стадію змагання. Також гравець взяв участь у 2-х матчах кваліфікаційного раунду в Лізі Європи 2013/14 проти «Динамо Тбілісі», що закінчилися двома розгромами грузинського клубу – 5:0 у гостях та 3:0 удома.

У Прем'єр-лізі Кейн дебютував 18 серпня 2012 року у грі проти «Ньюкасл Юнайтед». На 85-й хвилині він замінив Сандро, проте допомогти "Тоттенхему" йому не вдалося - команда програла 1:2. 22 вересня 2013 року форвард вийшов на поле в матчі проти «Кардіфф Сіті», замінивши на 82-й хвилині Андроса Таунсенда та допоміг команді здобути перемогу з мінімальним рахунком. 1 січня 2015 року в матчі з «Челсі» забив два м'ячі та зробив гольову передачу, завдяки чому «Тоттенхем» здобув перемогу в лондонському дербі з рахунком 5:3.

2 лютого 2015 року продовжив свій контракт із «Тоттенхемом» до 2020 року. 26 грудня 2017 року Кейн оформив хет-трик у домашньому матчі 20-го туру англійської Прем'єр-ліги з «Саутгемптоном», побивши рекорд Алана Ширера за кількістю голів за календарний рік в АПЛ (36 голів у 42 матчах у 1995 році). Таким чином, у 2017 році він забив 39 голів у 36 матчах АПЛ. Усього ж у 2017 році Кейн забив 56 голів у 52 матчах, обійшовши за цим показником Ліонеля Мессі (Барселона).

31 липня 2019 року Кейн потрапив у шорт-лист з десяти претендентів на отримання нагороди «The Best FIFA Men's Player».

З 1 січня 2012 року і до кінця сезону 2011/12 Кейн та партнер з «Тоттенхема» Райан Мейсон перебували в «Міллуоллі» на правах оренди. Команда виступала у Чемпіоншипі. 3 січня Кейн дебютував у матчі з "Брістоль Сіті", а 25 лютого забив перший м'яч за команду у грі з "Бернлі". Всього нападник провів за «Міллуолл» 22 матчі та забив 7 м'ячів у Чемпіоншипі, а також 5 матчів та 2 м'ячі у Кубку Англії.

31 серпня 2012 року Кейн приєднався до «Норвіч Сіті» на правах оренди та тричі виходив на поле у ​​матчах Прем'єр-ліги — двічі в іграх із «Вест Хем Юнайтед» та один у протистоянні з «Манчестер Сіті». Цей період характеризувався частими травмами гравця, і 1 лютого 2013 року його відкликали в «Тоттенхем».

21 лютого 2013 року Кейн вирушив у чергову оренду — до «Лестер Сіті», який виступав у Чемпіоншипі. 23 лютого він дебютував у грі з «Блекпулом», а вже 26 лютого забив гол у матчі з «Блекберн Роверс», який закінчився перемогою «Лестер Сіті» 3:0. За команду Кейн провів 13 матчів, у яких забив 2 м'ячі, а також 2 матчі півфіналу перехідного турніру за право потрапляння до Прем'єр-ліги, у першому з яких «Лестер Сіті» переміг «Вотфорд» 1:0, а у другому зазнав поразки. :3 і не зміг пробитися до вищої ліги.