Жіноча збірна Росії програла Швейцарії у чвертьфіналі Олімпіади

Росія (bbabo.net), - Жіноча збірна Росії з хокею не змогла вийти до півфіналу олімпійського турніру, поступившись команді Швейцарії – 2:4.

Ці команди зустрічалися у першому матчі групового турніру, і тоді збірна Росії більш ніж упевнено перемогла – 5:2. Але з того часу у складі команди Євгена Бобаріко постійно виникали проблеми, пов'язані з позитивними тестами на коронавірус, що додавало проблем у ході турніру.

Через цей фаворит у чвертьфінальній зустрічі назвати було дуже складно. Перший період пройшов у завзятій боротьбі і без покинутих шайб. Лише наприкінці другого періоду Фобі Штенц засмутила російську команду, але Ганна Савоніна незадовго до перерви відновила рівність у рахунку.

На 47-й хвилині росіянки закинули другу шайбу, але після відеоперегляду гол Ганни Шохіної було скасовано, оскільки перед цим шайба залишила межі майданчика. І тут же швейцарки вийшли вперед - Домінік Рюег поставила крапку у виході два в одного.

На 54-й хвилині Поліна Лучнікова знову зрівняла рахунок, але чергова помилка в обороні призвела до голу Аліни Мюллер. Вона ж незадовго до фінальної сирени вразила порожні ворота – 4:2.