Спорт Новини

Збірна Росії обіграла Данію на олімпійському хокейному турнірі

Росія (bbabo.net), - Збірна Росії здобула другу перемогу на чоловічому олімпійському турнірі з хокею. Команда Олексія Жамнова обіграла Данію – 2:0.

Незважаючи на стартову перемогу над швейцарцями (1:0), у першому матчі наша збірна, м'яко кажучи, не вразила. Непоказну гру головний тренер росіян Олексій Жамнов пояснив хвилюванням, стилістичним незручністю суперника та тривалою відсутністю ігрової практики. Мовляв, зазнайте, буде вам і творчість, і комбінаційний хокей.

Все це хотілося побачити вже у сьогоднішньому матчі проти данців. Але на легку прогулянку розраховувати точно не варто. Чехи, які сенсаційно поступилися скандинавам на старті олімпійського турніру (1:2), збрехати не дадуть. І все ж таки від збірної Росії чекали прориву у грі. Тому перший період матчу з Данією розчарував не менше ніж попередній матч зі Швейцарією. Здається, у наших хокеїстів помінявся лише колір светрів – з червоного на білий. При цьому як не було думки в грі, так її і не з'явилося. Те, що відбувалося на льоду, найкраще відображало співвідношення кидків у створ до середини першого періоду - 2:1 на користь данців.

По-справжньому закріпитися у зоні суперника росіянам у першому періоді вдалося лише двічі. Коли данці залишилися у меншості і вже наприкінці 20-хвилинки. Щоправда, ні до чого це не спричинило.

У перерві наш тренерський штаб вніс у ланки корективи. З четвертого до другого було переведено Володимира Ткачова, а Кирило Семенов пройшов у зворотному напрямку. Можливостей для взяття воріт у росіян почало виникати більше. На старті другого періоду данці практично чотири хвилини поспіль грали в меншості, але нічого крім відчутної переваги за нашими кидками це не дало. До речі, самі скандинави нашого голкіпера Івана Федотова кидками не турбували від слова зовсім.

На 29-й хвилині наші таки рахунок відкрили. Гол вийшов робітничо-селянським, що цілком характеризує манеру гри цієї збірної. Антон Слєпишев покинув, а Павло Карнаухов з другої спроби добив шайбу у сітку – 1:0.

Цей гол залишався єдиним майже всю частину матчу, що залишилася. Вже наприкінці данці зняли воротаря, і Кирило Семенов подвоїв нашу перевагу. Наступний матч росіяни завтра проведуть проти чехів.