Велунов завоював срібло Олімпіади у гонці на 15 км із роздільним стартом

Росія (bbabo.net), - Російський лижник Олександр Великовунов завоював другу медаль на Олімпійських іграх у Пекіні. До золота у скіатлоні він додав срібло у класичній гонці на 15 км із роздільним стартом. Перемогу здобув фін Ійво Нісканен.

Вже класичний етап скіатлону (там лижники біжать 15 км "класикою" і 15 км ковзаном) показав, що Велунов та Нісканен будуть головними фаворитами "розробки". Про це говорив і норвежець Йоханнес Клебо. Щоб зберегти сили для "плями", Великовунов навіть знявся зі спринту, який відбувся двома днями раніше. Але поборотися з Нісканеном за золото йому це не допомогло.

Ійво на всіх відсічках показав найкращий час, причому відставання від нього Большунова з кожним кілометром тільки зростало. На фініші Олександр поступився фіною 23 секунди. І це, звичайно, зовсім не одна десята секунда, яка відокремила напередодні Наталю Непряєву від бронзи в аналогічній дисципліні.

Третє місце у споконвічного суперника Большунова Йоханнеса Клебо, який відстав від переможця на 37,5 секунди.

Що стосується решти росіян, Олексій Червоткін показав п'ятий час (+56,9), Ілля Семіков – дев'ятий (+1:39,9), а Іван Якімушкін – 13-й (+1:57,8).