Збірна Росії з хокею вийшла до чвертьфіналу Олімпіади

Росія (bbabo.net), - Збірна Росії з хокею забезпечила собі участь у чвертьфіналі зимових Олімпійських ігор у Пекіні.

Це стало можливим за підсумками матчу Чехії та Швейцарії, які виступають із нашою командою у групі "В". Основні 60 хвилин цієї зустрічі завершилися внічию (1:1), а в серії булітів удача була на боці чехів. Лише перемога в основний час залишала команді Чехії шанс на перше місце.

Збірна Росії переграла команди Швейцарії (1:0) та Данії (2:0), набравши шість очок. У Три очки на рахунку данців, два у Чехії та одне у Швейцарії.

У заключному турі російська команда зустрінеться із чехами, а Данія – зі Швейцарією.

Нагадаємо, що у чвертьфінал безпосередньо виходять переможці груп, а також найсильніша збірна з тих, що посіли другі місця. Усі інші команди візьмуть участь у стикових поєдинках за вихід у наступну стадію турніру.

Збірна Росії – чинний олімпійський чемпіон 2018 року.