Спорт Новини

Росія четвертий день поспіль не здобула золотих медалей на Олімпіаді

Збірна Росії виборола одну медаль у восьмий день Олімпійських ігор у Пекіні. Вона стала першою для російської команди за два останні дні, напередодні нагород у росіян не було. Золота у росіян не було вже чотири дні.

Лижник Олександр Большунов виграв срібну медаль у гонці на 15 км класичним стилем із роздільним стартом. Він поступився лише фіну Ійво Нісканену. Для Великовунова це друга нагорода в Пекіні, раніше він переміг у скіатлоні. Також Велунов із шістьма медалями став рекордсменом за кількістю олімпійських нагород серед вітчизняних лижників, перевершивши досягнення Миколи Зимятова.

Четверте місце в скелетоні зайняв Олександр Третьяков, до бронзи йому не вистачило 0,22 секунди.

Жіноча збірна Росії з керлінгу програла Швейцарії (7:8) у черговому матчі кругового турніру, чоловіча команда поступилася Швейцарії (3:6) та перемогла Данію (10:2).

За підсумками дня Росія піднялася з дев'ятого на восьме місце у медальному заліку. На рахунку команди дві золоті, чотири срібні та шість бронзових нагород. Перше місце зберегла Німеччина (7–4–0), далі йдуть Норвегія (6–3–5) та Нідерланди (5–4–1).

За загальною кількістю медалей лідирують Норвегія та Австрія (14). У команди ДКР та канадців по 12 нагород.

У суботу буде розіграно шість комплектів нагород.

Олімпіада у Пекіні триває з 4 по 20 лютого. Російські спортсмени через санкції WADA виступають на Іграх під прапором Олімпійського комітету Росії.