Лижник із Казахстану обійшов переможця Олімпіади на Іграх-2022

Фінський лижник Ліво Нісканен виграв забіг на 15 кілометрів класичним стилем на Олімпіаді-2022, повідомляє кореспондент bbabo.net.

Продовження 1. Переможці олімпійського чемпіона казахстанці висловилися про виступ на Іграх-2022 Олімпійський чемпіон у скіатлоні Олександр Большунов із Росії став другим, а переможець у спринті норвежець Йоханес Клебо – третій.

Казахстан на дистанції представляли два спортсмени і обидва закінчили за межами 20 найкращих.

Віталій Пухкало посів 25 місце, але обійшов чотириразового олімпійського чемпіона Даріо Колонью зі Швейцарії (44 місце). Щодо Євгена Величка, то він став 40-м і теж обійшов швейцарську зірку.

До кінця сьомого дня змагання казахстанці візьмуть участь ще в декількох стартах.

Ще одна сенсація або яка команда наздогнала Росію на Олімпіаді-2022.

Медалів у Казахстану

Казахстан 0 0 0 0

ТОП 5 медалістів

1 Німеччина 6 3 0 9 2 Норвегія 5 3 5 13 3 Австрія 4 6 4 14 4 США 4 5 1 10 5 Нідерланди 4 3 1 8 Весь залік