«Сіті» відстає на 12 очок, «Тоттенхем» приголомшив

ЛОНДОН: "Манчестер Сіті" піднявся на 12 очок на першому місці в Прем'єр-лізі після перемоги над "Брентфордом" з рахунком 2-0, тоді як "Тоттенхем" зазнав удару від "Саутгемптона" в середу, коли 4-ка найкраща заявка "Тоттенхема" зазнала серйозного удару з рахунком 3-2. Підопічні Пепа Гвардіоли продовжили свою безпрограшну серію в лізі до 14 матчів завдяки пенальті Ріяда Мареза в першому таймі та удару Кевіна Де Брюйне після перерви на стадіоні Етіхад. Сіті зіграв унічию 1-1 у Саутгемптоні в попередній грі чемпіонату, але вони повернулися на правильний шлях, щоб посилити тиск на Ліверпуль, що займає друге місце, який у четвер приймав Лестер в одній із двох ігор проти чемпіонів.

"Сіті" вніс шість змін у команду, яка перемогла "Фулхем" у Кубку Англії минулих вихідних, а Джек Гріліш і Кайл Уокер залишилися лише через кілька днів після того, як Гвардіола був змушений захищати пару під час ночі в Манчестері. Кадри в соціальних мережах показують Гриліша, Уокера та Марез за межами стадіону в Манчестері. Але Гвардіола не мав проблем зі своїми гравцями, жартуючи, що їх оштрафують за те, що вони не запросили його. Сіті не вплинуло на суєту, оскільки вони домінували від початку до кінця, нарешті зробивши прорив після 40 хвилини. Рада Рахіма Стерлінга викликала необдуманий підкат від Мадса Роерслава, пропустивши пенальті, який вінгер Алжиру Маррез рішуче реалізував. Сіті забив вбивчий другий гол на 69-й хвилині, коли воротар Брентфорда Девід Рая віддав пас прямо на Стерлінга. Хоча Рая врятував Стерлінга Кевін Де Брюйне накинувся на відскок і круто забив у порожні ворота. «Я дуже задоволений грою. Важко, коли вони глибоко захищаються з 10 гравцями", - сказав Гвардіола. "Ліверпуль має зіграти дві гри, а потім ми бачимо розрив. У всіх жорстка конкуренція, але на цьому етапі вражаюче мати 60 очок. Ми зробили неймовірно добре». На стадіоні «Тоттенхем Хотспур» автогол Яна Беднарека на 18-й хвилині вивів господарів вперед.