Омар Халід є найкращим пакистанцем у світовому рейтингу гольфу

КАРАЧІ: Омар Халід, що швидко розвивається, став найкращим гравцем Пакистану у Світовому рейтингу аматорського гольфу (WAGR), підскочивши до найкращого в кар'єрі № 296 на міжнародному рівні. Омар, 17-річний студент рівня А в коледжі Ніксора в Карачі, нещодавно виграв послідовні аматорські титули на престижних Відкритому чемпіонаті Пакистану та Open Chief of Air Staff (CAS) – – – двох головних турнірах країни з гольфу. Він був належним чином винагороджений за свої переконливі подвійні тріумфи, підскочивши з 378 на 296 місце в останньому світовому рейтингу, опублікованому в середу. Це означає, що зараз він є найкращим гравцем Пакистану в світі, обійшовши досвідченого Салмана Джахангіра з Лахора, який посідає 354 місце. Омар, який у 16 ​​років став наймолодшим переможцем національного аматорського чемпіонату з гольфу в минулому році, тепер є наймолодшим номером 1 Пакистану. Він здобув ще одну честь, ставши першим пакистанцем, який увійшов до десятки найкращих у світі серед гравців, яким виповнилося 17 років або молодше в WAGR. Серед усіх азіатських гравців він займає 32-е місце. Його сходження у світовому рейтингу було феноменальним, враховуючи, що Омар щойно вперше потрапив на WAGR 13 місяців тому після перемоги в національних аматорах.

Одним з найвищих результатів цього сезону для Омара став чемпіонат Пакистану Faldo Series у вітряному гольф-клубі Airmen Golf Club в Карачі, де він переміг з рекордним відривом у 27 ударів, отримавши високу оцінку від шестиразового чемпіона серії великих гравців сер Ніка. Фальдо. «Вітаю Омара. Перемагати так комплексно – це вражаюче», – сказав у своєму дописі легендарний Фалдо.

Омар зараз націлений на місце серед 100 найкращих у світі, але наголошує, що єдиний спосіб зробити це — грати в турніри WAGR за кордоном. «Було чудово грати в серії змагань WAGR в Пакистані, але сезон закінчився, і для мене та інших пакистанських гравців, щоб прогресувати далі (у рейтингу), нам потрібно брати участь у турнірах світового рейтингу за кордоном», – сказав Омар. Останнім часом пакистанські гравці, очолювані Омаром, швидко прогресують у WAGR.

Інші пакистанці в WAGR поряд з Омаром і Салманом: Яхшал Шах (480), Саїм Шазлі (670), Таймур Малік (759), Умар Хохар (1280), Даміл Атаулла (1298), Нуман Ільяс (4186), Арсалан Шико (4604). ), Ахмед Зафар Хаят (4611) та Омар Шіко (4779).