«Манчестер Сіті» відривається від «Сіті» на 12 очок, «Шпори» приголомшили «Саутгемптон».

ЛОНДОН: «Манчестер Сіті» піднявся на 12 очок на вершині Прем'єр-ліги після перемоги над «Брентфордом» з рахунком 2:0, тоді як чотири найкращі ставки «Тоттенхема» зазнали удару в драматичній поразці від Саутгемптона з рахунком 3:2 у середу. Підопічні Пепа Гвардіоли продовжили свою безпрограшну серію в лізі до 14 матчів завдяки пенальті Ріяда Мареза в першому таймі та удару Кевіна Де Брюйне після перерви на стадіоні Етіхад. "Сіті" зіграв унічию 1-1 у "Саутгемптоні" в попередньому матчі ліги, але вони повернулися, щоб посилити тиск на "Ліверпуль", що займає друге місце, який у четвер приймав "Лестер" в одній із двох ігор проти чемпіонів.

"Сіті" вніс шість змін у команду, яка перемогла "Фулхем" у Кубку Англії минулих вихідних, а Джек Гріліш і Кайл Уокер залишилися лише через кілька днів після того, як Гвардіола був змушений захищати пару на ніч у Манчестері. Кадри в соціальних мережах показують Гріліша, Волкера та Мареза біля місця проведення в Манчестері.

Але Гвардіола не мав проблем зі своїми гравцями, жартуючи, що їх оштрафують за те, що не запросять його. «Сіті» не вплинула на метушню, оскільки вони домінували від початку до кінця, нарешті зробивши прорив через 40 хвилин. Рада Рахіма Стерлінга спричинила необдуманий підкат Мадса Роерслава, пропустивши пенальті, який вінгер Алжиру Марез рішуче реалізував. «Сіті» забив другий гол на 69-й хвилині, коли воротар «Брентфорда» Девід Рая віддав пас прямо на Стерлінга. Хоча Рая врятував удар Стерлінга, Кевін Де Брюйне накинувся на відскок і прохолодно забив у порожні ворота.

«Я дуже задоволений виступом. Важко, коли вони глибоко захищаються з 10 гравцями», – сказав Гвардіола. «Ліверпуль має зіграти дві гри, тоді ми бачимо розрив. У всіх жорстка конкуренція, але на цьому етапі вражаюче мати 60 очок. У нас вийшло неймовірно добре». На стадіоні «Тоттенхем Хотспур» автогол Яна Беднарека на 18-й хвилині вивів господарів вперед. "Саутгемптон" зрівнявся через п'ять хвилин, коли Армандо Броя обійшов Уго Льоріса. На 70-й хвилині Сон Хен Мін забив у Тоттенхем суперечливим ударом.

Саутгемптон відчув, що Брожу фолів Емерсон Роял під час нарощування, але Девід Кут дозволив гру продовжити, а Лукас Моура вибрав Сона, щоб він скочив додому з восьми ярдів. Гості, можливо, спровоковані скаргами менеджера Тоттенхема Антоніо Конте на їхні протести, відреагували вражаюче.

Відбиток «Лідса»: Мохамед Елюнуссі зрівняв рахунок, забив головою на 80-й хвилині від навісу Джеймса Ворд-Проуза, відійшовши на поле, щоб святкувати. Через дві хвилини Че Адамс кивнув додому після іншої точної доставки Уорда-Проуза. Стівен Бергвійн вважав, що врятував Конте від першої поразки в домашній лізі від Тоттенхема, але його спроби на компенсований час були відхилені через офсайд. «Ми повинні краще керувати грою в різних ситуаціях. Ми можемо покращити в цьому аспекті. Я знав, що потрібно зробити багато роботи», – сказав Конте. Тоттенхем залишається сьомим, відстаючи від четвертого Вест Хема на чотири очки з трьома іграми в запасі. Лідс програв з рахунком 3-1 і здобув захоплюючу нічию 3-3 на Астон Віллі. Деніел Джеймс випустив Лідс вперед на дев'ятій хвилині, але Філіппе Коутіньо зрівняв рахунок на 30-й хвилині, забив другий гол за Віллу з моменту січневого переходу в оренду з Барселони. Вілла вийшла вперед через вісім хвилин, коли Коутіньо надав ідеально зважений пас Джейкобу Ремзі до фінішу. На 44-й хвилині Ремсі ударив у свою секунду, і знову Коутіньо був каталізатором. Але Джеймс скоротив дефіцит ударом головою з близької дистанції, а Дієго Льоренте завершив бій Лідса на 63-й хвилині.

Езрі Конса з Вілли був вилучений з поля на 87-й хвилині за дві картки. Уілфрід Заха став героєм на нуль, коли форвард Кот-д'Івуару не реалізував пенальті після того, як зрівняв рахунок «Крістал Пелас» у нічийному матчі 1-1 у Норвічі. Третій нижній Норвіч вийшов вперед лише через 39 секунд, коли Теему Пуккі завдав найшвидшого голу в Прем'єр-лізі цього сезону.