Великоун знову б'ється за золото. Що дивитись на Олімпіаді 11 лютого

Загальний залік після семи днів Олімпіади

Про медалі коротко

Лижник Олександр Великовунов посперечається з фіном Ійво Нісканеном за золоту медаль у лижних перегонах класичним стилем;

За певних розкладів за медалі можуть поборотися біатлоніста Крістіна Резцова, ковзанярець Олександр Румянцев та скелетоністи Олександр Третьяков та Євген Рукосуєв.

Керлінг

Чоловіки, Швейцарія - Росія (4:05 мск). Жінки, Швейцарія - Росія (9:05). Чоловіки, Росія - Данія (15:05)

У чоловіків одна перемога та одна поразка у матчах кругового турніру. Команда не вважається фаворитом зустрічі зі Швейцарією, якою програла на останньому чемпіонаті світу у матчі за 3 місце. А ось данців росіяни, навпаки, мають обігравати.

Жіноча збірна Росії — срібна призерка чемпіонату світу, але швейцаркам команда програла обидві зустрічі на світовій першості, у тому числі фінал — 2:4.

Гірськолижний спорт

Жінки. Супергігант (06:00)

Росіянка Юлія Плешкова не належить до претенденток на медалі. Швидше за все, їх розіграють італійки Федеріка Бріньйоне, Софія Годжа та Елена Куртоні, швейцарка Лара Гут-Бехрамі, австрійки Корнелія Хюттер та Тамара Тіпплер, американка Мікаела Шіффрін.

Росія вперше залишилася без медалей. Головне про сьомий день Олімпіади 2022

Хокей

Чоловіки. Данія - Росія (7:10)

На результат першого матчу датчан, у якому вони обіграли чехів 2:1, не варто зважати. Стартові ігри на великих швидкоплинних турнірах — найродючіший час для несподіванок, оскільки брак ігрової практики та хвилювання дещо нівелює рівень майстерності команд. До того ж, Чехію вже складно віднести до фаворитів Ігор. Востаннє команда вигравала медаль на чемпіонаті світу майже 10 років тому, а на Олімпіаді – 2006 року.

Росія, як і Чехія, погано провела першу гру, але завдяки голу швейцарців у свої ворота змогла виграти 1:0. У грі з Данією від росіян чекають впевненішого успіху.

Все на користь збірної. Чому Росія - фаворит Олімпіади в хокеї Олімпіада 2022

Лижні перегони

Чоловіки. Класичний стиль, 15 км (10:00)

Чемпіоном може стати Олександр Велунов, який у Пекіні виграв золото у скіатлоні (15 км класичним стилем та 15 км вільним). Його основний суперник - фін Ійво Нісканен. Також серед явних претендентів на медалі – норвежець Йоханнес Клебо.

З росіян у гонці також візьмуть участь Олексій Червоткін, Іван Якимушкін, Ілля Семіков.

Ковзанярський спорт

Чоловіки. 10 000 м (11:00)

У забігу візьме участь росіянин Олександр Рум'янцев. Він має невеликі шанси на бронзу, але основними фаворитами є швед Нільс ван дер Пул, голландці Йоріт Бергсма, Патрік Руст, Тед-Ян Блумен і канадець Грем Фіш.

Біатлон

Жінки. Спринт, 7,5 км (12:00)

На старт вийдуть росіянки Крістіна Резцова, Уляна Нігматулліна, Світлана Миронова та Ірина Казакевич. Остання замінила у складі Євгену Буртасову, яка посіла 77-е місце у перших особистих жіночих перегонах у Пекіні — індивідуальних.

У росіян мало шансів на медалі в особистих стартах на Олімпіаді, що підтвердила та сама «індивідуалка», в якій Резцова стала дев'ятою, Миронова — 23-ою, а Нігматуліна 78-ою.

У спринті з-поміж росіянок найкращі шанси на нагороду у Резцової, але у загальному списку фаворитів вона йде лише на стику першого та другого десятків.

На що чекати від російських біатлоністів на Іграх. Хто потрапить на п'єдестал Олімпіада 2022

Шорт-трек

Жінки. 1000 м. Забіги за бронзу та фінал (15:37)

О 14 годині розпочнуться чвертьфінальні забіги. У другому візьмуть участь росіянки Ганна Вострикова та Катерина Єфременкова. У півфінал вийдуть по дві перші спортсменки кожного з чотирьох чвертьфінальних стартів і дві найшвидші з тих, що посіли треті місця.

Шанси Єфременкової пробитися до півфіналу оцінюються вище, ніж Вострикова. Але боротися за медалі обом росіянкам, швидше за все, не судилося.

Головний претендент на перше місце — чинна чемпіонка Олімпіади та світу на цій дистанції Сюзанне Схюлтінг із Нідерландів.

Росія вперше залишилася без медалей. Головне про сьомий день Олімпіади Олімпіада 2022

Скелетон

Чоловіки. 3 та 4 спроби (15:20, 16:55)

Три перші місця з високою ймовірністю займуть німці Крістофер Гротхер та Аксель Юнг, а також китаєць Янь Веньган. Саме вони лідирують після двох спроб.

Втім, не скидатимемо з рахунків Олександра Третьякова та Євгена Рукосуєва, які показали однаковий час і поки що йдуть четвертими. Данило Романов - 23-й. Він не дотягне до нагород.

Також у п'ятницю в Пекіні буде розіграно медалі серед чоловіків у сноуборді (хафпайп), але росіяни у цих змаганнях участі не візьмуть.