Битва після титулу, або як казахстанський тенісист зіграв із олімпійським чемпіоном

Лідер збірної Казахстану з тенісу Олександр Бублик у двох сетах програв британцю Енді Маррею на турнірі ATP 500 у Роттердамі, передає кореспондент bbabo.net.

Зустріч тривала годину та 43 хвилини. Переможець Олімпійських ігор-2012 виграв матч із рахунком 2:0 (6:7, 4:6).

Суперники зустрічалися вдруге у кар'єрі. Перша їхня дуель відбулася у 2017 році на "Вімблдоні": Маррей переграв опонента у трьох партіях - 6:1, 6:4 та 6:2.

Що стосується Бублика, то до Роттердама він приїхав після перемоги у французькому Монпельє. Цей успіх позитивно вплинув на рейтинг першої ракетки Казахстану.

"Був гарний тиждень". Бублик розповів про першу перемогу у кар'єрі на турнірі ATP