Перемогти «Лаціо», «Мілан» кинути виклик «Інтеру» у півфіналі Кубка Італії. Гол Ромелу Лукаку виводить...

Мілан, - "Мілан" вийшов у півфінал Кубка Італії або Кубка Італії, перемігши "Лаціо" з рахунком 4-0 у чвертьфінальному матчі Кубка Італії на Сан-Сіро, Мілан у четвер (2.10.2020) рано вранці WIB. Два м'ячі "Мілана" в цьому матчі забив Олів'є Жиру плюс один гол Рафаеля Леао і Франка Кессі.

Перемога привела Мілан до півфіналу, який відбудеться в березні. Вони, безумовно, зустрічалися з міським суперником, міланським Інтером, який уже вийшов вперед, обігравши Рому з рахунком 2-0.

І Россонеррі відкрив рахунок на 24-й хвилині забитим Рафаелем Леао м'ячем, який веде в правий нижній кут. «Лаціо» зміг надати опір і створити ряд можливостей. Мілан навіть зміг збільшити перевагу на 41-й хвилині голом Жиру, який скористався передачею Леао.

Напередодні першого тайму Жиру забив свій другий гол і завершив перші 45 хвилин з перевагою 3-0.

У другому таймі наставник Лаціо Мауріціо Саррі зробив три заміни на 51-й хвилині. Схоже, гра «Лаціо» трохи покращилася, але не принесла задовільних результатів

На 70-й хвилині «Мілан» поширив загрозу на ворота «Лаціо». Алексіс Саелемакерс отримав м'яч у кутовий і відразу ж відправив на навіс, який Анте Ребіч пробив головою, але його зусилля пройшли далеко з боків.

На 79-й хвилині «Мілан» зміг збільшити відрив у рахунку. Штрафний удар Даніеля Мальдіні викликав хаос у штрафному майданчику «Лаціо», і Франк Кессі скористався ситуацією і зробив рахунок 4-0.

Рахунок 4-0 протримався до кінця гри.

Склад

Мілан (4-2-3-1): Майк Майньян; Давіде Калабрія (Фікайо Томорі 77'), П'єр Калулу, Алессіо Романьолі, Тео Ернандес; Сандро Тоналі (Ісмаель Беннасер, 46 футів), Франк Кессі; Жуніор Мессіас (Алексіс Салемакерс 61'), Брахім Діас, Рафаель Леао (Даніель Мальдіні, 77'); Олів'є Жиру (Анте Ребіч 61').

Лаціо (4-3-3): Пепе Рейна; Ельсеїд Хісай (Мануель Лаццарі 62'), Луїс Феліпе, Патрік, Адам Марушич; Сергій Мілінкович-Савич, Данило Катальді (Лукас Лейва 51'), Тома Башич (Луїс Альберто 51'); Феліпе Андерсон (Педро 51'), Чіро Іммобіле (Рауль Моро, 68'), Маттіа Закканьі.