Загальний залік після шести днів Олімпіади

Наталія Непряєва — претендентка на медаль у лижних перегонах класичним стилем;

Ковзанярка Наталія Вороніна може взяти нагороду у забігу на 5000 м;

Збірна Росії з фрістайлу має піднятися на подіум у змішаному міксті.

Керлінг

Жінки, Росія - США (4:05, мск). Чоловіки, Китай - Росія (8:05 мск)

Жіноча збірна Росії проведе перший матч олімпійського турніру. Суперник - США (4:05 мск). Чоловіча команда, яка у середу програла американцям, у четвер зустрінеться з Китаєм (8:05). Росіяни є лідерами обох зустрічей.

Без перемог і за крок від втрати золота. Головне про шостий день Олімпіади Олімпіада 2022

Фігурне катання

Чоловіки. Довільна програма (04:30 мск)

Коротку програму зі світовим рекордом виграв американець Натан Чен. Він набрав 113,97 балів. Друге місце посів японець Юма Кагіяма (108,12), третє його співвітчизник Сема Уно (105,90). Саме ця трійка має найвищі шанси на медалі у чоловічому одиночному катанні.

Росіяни Євген Семененко, Марк Кондратюк та Андрій Мозальов після 7-го, 15-го та 23-го місць у короткій програмі на медалі не претендують.

У четвер, 10 лютого, головною інтригою Олімпіади стане розвиток ситуації навколо проблемного допінг-тесту росіянки Камілі Валії. Напередодні видання Inside the Games повідомило, що цей тест, зроблений у грудні, до початку Олімпіади, спричинив затримку з врученням російської збірної золотих медалей, завойованих у командному турнірі.

Офіційних коментарів щодо цього не надходило, також нічого не повідомлялося про подальшу участь російських фігуристів у змаганнях та можливих заходах у зв'язку з пробою.

Водночас, джерело «РБК Спорт», знайоме із ситуацією, та співрозмовник у Федерації фігурного катання на ковзанах Росії (ФФККР) повідомили, що в пробі фігуристки було виявлено незначну концентрацію речовини триметазидин. Ця речовина використовується для лікування кардіологічних проблем, але з 2015 включена до списку заборонених у спорті.

У керівництві Федерації фігурного катання на ковзанах Росії (ФФККР) заявили, що чекають на офіційну інформацію щодо ситуації з Валієвою, яка, можливо, надійде в четвер вранці.

Inside the Games назвав Валієву причиною допінг-скандалу на Олімпіаді Олімпіада 2022

Лижні перегони

Жінки. Класичний стиль, 10 км (10:00 мск)

За Росію виступатимуть Наталія Непряєва, Юлія Ступак, Тетяна Соріна та Лілія Васильєва.

Головна фаворитка – норвежка Тереза ​​Йохауг, яка вже виграла у Пекіні золото у скіатлоні. Сумнівів у її перемозі та у «класиці» практично немає.

На друге та третє місця насамперед претендують шведки Фріда Карлссон та Ебба Андерссон, фінки Кертту Нісканен та Кріста Пармакоскі, а також Непряєва — срібна призерка Пекіна у скіатлоні.

Сноуборд

Чоловіки. Сноуборд-крос. За 3 місце, фінал (10:15 мск)

Перші заїзди розпочнуться о 6:15 ранку. Потім пройдуть 1/8, 1/4 та 1/2 фіналу. Лише після цього спортсмени розіграють медалі. Від Росії бере участь Данило Донських, але не є реальним претендентом на нагороду. У топі австрійці Алессандро Хеммерле та Жакоб Дусек, німець Мартін Нерль та ще кілька спортсменів.

Росія закінчила ще один день на Олімпіаді без золотих медалей Олімпіада 2022

Фрістайл

Мікст. Акробатика Фінал (14:50 мск)

Російську команду представлять Любов Нікітіна, Павло Кротов та Максим Буров. Усі вони є чинними чемпіонами світу у команді акробатики. У списку основних лідерів майбутнього змагання збірна Росії йде другою після Китаю.

Ковзанярський спорт

Жінки. 5000 м (15:00 мск)

Росіянка Наталія Вороніна — бронзова медалістка Пхенчхана, золота, срібна та бронзова призерка світових першостей 2020, 2021 та 2019 років у цій дисципліні.

Але в Пекіні, на думку букмекерів, першу трійку складуть представниця Нідерландів Ірен Схаутен, канадка Ізабель Вайдеман та чешка Мартіна Саблікова. Проте Вороніна може скласти конкуренцію.

Хтось із росіян завоював медаль Олімпіади-2022. Фоторепортаж Олімпіада 2022

Санний спорт

Змішана естафета (16:30 мск)

Теоретично збірна Росії може замахнутися на медаль, але найкращі шанси на нагороди у Німеччини, Австрії та Італії. Вітчизняна команда котирується п'ятою. У її складі виступатимуть Тетяна Іванова, Роман Репілов, Олександр Денисьєв та Владислав Антонов.

Іванова виграла бронзу в особистому турнірі, а Репілов став дев'ятим. Денисьєв та Антонов показали восьмий результат у двійках.

Також у четвер у Пекіні будуть розіграні медалі серед жінок у сноуборді (хафпайп) та серед гірськолижників у слаломі, але росіяни у цих змаганнях участі не візьмуть.