Воротар збірної Росії з хокею: Штанга

Росія (bbabo.net), - Голкіпер збірної Росії Іван Федотов підбив підсумки першого матчу на олімпійському турнірі проти Швейцарії (1:0), в якому йому вдалося оформити "сухар".

Іван Федотов: Гарний, цікавий матч, те, що ми й очікували. Суперник наполегливий, догравав кожен момент. Сьогодні ми виявилися щасливішими, але не треба випробовувати удачу на міцність. Було багато шансів, небезпечних моментів, але успіх був на нашому боці.

Нестача сильної практики позначилася на нашій грі?

Іван Федотов: Та ні, просто вони ж добре діють, добре кидають. Не треба давати зайвий простір на льоду. Діти у швейцарців вікові, добре використовують моменти.

У вас сьогодні після швейцарських кидків майже не було відскоків...

Іван Федотов: Що приховувати. Виходили та розуміли: перший матч, давно не грали. Потрібно було увійти у гру через інтенсивність, через роботу, через моральні риси. У першому періоді більше придивлялися, потім більш-менш. Я просто грав у свою гру, отримував задоволення. Не треба надавати зайвого значення тому, що це додає зайвого тиску.

Найнебезпечніший момент біля ваших воріт?

Іван Федотов: У другому періоді вони мали хороші моменти в більшості: один кидок, другий. У принципі багато моментів. Поперечина зіграла за нас.

Що сказали Антону Слєпишеву після того, як він баднув швейцарця і отримав чотири хвилини штрафу? Журили його?

Іван Федотов:Ні-ні, всі всі розуміють, це командна гра. Хтось може зіграти трохи неправильно, хтось на емоціях. Це все від великого бажання і це нормально. Ми всі разом один за одного. Є ще чотири особи, які відпрацюють за партнера, а вона потім нам допоможе. У результаті Слєпишев забив переможний гол, так.

У чому додати нашій команді?

Іван Федотов: Трохи у впевненості. Спокійніше треба бути. Багато суєти було. Десь в обороні трохи перешикуватися. А так, у принципі, добрий рух. Усі здорово, командно грали. Тренери подивляться, розберуть, на наступну гру ми вийдемо набагато краще.

Про що ви говорите зі штангами? Вони нас сьогодні рятували…

Іван Федотов: Я завжди казав, каркас воріт - найкращий друг воротаря. Штанга – найкраща подруга, без неї нікуди.