Відео переможного гола російських хокеїстів у грі зі Швейцарією на ОІ

Чоловіча збірна Росії з хокею здобула перемогу у стартовому матчі олімпійського турніру в Пекіні. Підопічні Олексія Жамнова обіграли збірну Швейцарії з рахунком 1:0.

Єдину шайбу у грі записали на рахунок Антона Слєпишева. Нападник відзначився за три секунди до кінця першого періоду. У гольовому епізоді форвард опинився із шайбою за воротами швейцарців, просунувся вздовж борту та накинув снаряд на п'ять воріт. Передачу спробував перервати Енцо Корві, проте шайба його ноги залетіла у ворота.

Ще одна гра у групі В, в якій виступає Росія, почнеться менш ніж за годину. У ній зустрінуться збірні Данії та Чехії. Російська команда продовжить виступ на Олімпіаді 11 лютого грою з датчанами, а через день зіграє проти чехів.