Спорт Новини

Ліга 1: Боаз пенальті врятував Борнео від поразки

Денпасар, - Гол з пенальті, який забив Боаз Солосса, врятував "Борнео" від поразки проти "Персіти Тангеранг" у матчі 22-го тижня Ліги 1 на стадіоні "Комп'янг Суджана", Денпасар, Балі, середа (2.02.2022).

У цьому матчі Персіта Тангеранг вийшла вперед через гол Андре Агустіара на 30-й хвилині, а потім зрівняла рахунок ФК Борнео за допомогою пенальті Боаза Солосса на 73-й хвилині.

Завдяки отриманню одного очка Персіта Тангеранг піднялася на 10-е місце з 26 очками, а ФК Борнео застряг на 8-й позиції з 31 очком у 22 матчах.

У першому таймі обидві команди грали в помірному темпі, і на 4-й хвилині ФК Борнео створював моменти через Мухаммеда Сірана, але удар Діки Баянгкари був врятований.

«Борнео» знову погрожував воротам Персіти, цього разу через Кея Хіросе, але його удар все одно заблокував Агунг Прасетйо.

Діка Баянгкара зробив ще один сейв, коли парирував удар Кея Хіросе, який отримав навіс від Боаза Солосса.

Нарешті «Персіта» вийшла вперед завдяки голу, який забив Андре Агустіар на 30-й хвилині та змінив рахунок на 1-0, який тривав до перерви.

У другому таймі Персіті довелося грати з 10 чоловіками з 57-ї хвилини, оскільки Агунг Прасетйо отримав другу жовту картку після зіткнення з захисником ФК «Борнео» Нурдіансяхою.

Кращий за кількістю гравців ФК «Борнео» зміг зрівняти рахунок на 73-й хвилині, отримавши пенальті після того, як Боаз Солосса програв Ахмад Фаріс у забороненій штрафній.

Боаз Солосса, який виступив у ролі ката, добре впорався зі своєю роботою, перехитривши Діку Баянгкару та змінивши рахунок на 1-1.

Після того, як зрівняв рахунок, «Борнео» довелося грати з 10 чоловіками після того, як Нурдіанся сфолив на Тейлоні Корреа і змусив 23-річного гравця отримати другу жовту картку.

У час, що залишився другого тайму, і «Персіта», і «Борнео» продовжували шукати переможний гол, але до тих пір, поки не пролунав довгий свист, рахунок залишався 1-1.