Спорт Новини

Ліга 1: залишилася позаду, Persik Conquer PSSL Ліга 1: проти PSIS, Persebaya має лише 15 гравців Covid-19, матч PSM проти Persib відкладено

Гіаняр, - Незважаючи на те, що він залишився позаду, Персік Кедірі зумів перемогти ПСС Слемана з рахунком 3-2 у матчі 22-го тижня Ліги 1 2021/2022 на стадіоні Captain I Wayan Dipta, Джаньяр, Балі, у середу (02.02.2022).

У першому таймі «ПСС» одразу розгорнули атаку на захист «Персика», щоб на 28-й хвилині зуміли відкрити голову перевагу.

Гол створив Кім Джеффрі Курніаван, який скористався навісом з кутового, хоча провалив перший удар. Кім не хотів витрачати свій другий шанс на удар знизу, який не зміг зупинити голкіпер «Персіка» Фаджар Сетя Джая.

Пропустивши один м’яч, Персик відразу ж максимально використав свої сили, щоб повернути гол, і мав шанс отримати кілька моментів, навіть якщо вони провалилися.