Божевільна Венесуела та Уругвай збільшують шанси кваліфікуватися на ЧС-2022

Уругвай, - Збірна Уругваю підвищила свої шанси на кваліфікацію на чемпіонат світу 2022 року, обігравши Венесуелу з рахунком 4-1 на стадіоні Сентенаріо в середу (2.02.2022) вранці WIB. Чотири м'ячі за Уругвай забили Родріго Бентакур за 1 хвилину, Джорджіан Даніель Арраскета (23), Единсон Кавані (45) і Луїс Суарес (53) через пенальті.

Тоді як Венесуела змогла відповісти лише на один гол через Йозефа Мартінеса на 65-й хвилині.

Ця перемога дозволила Уругваю піднятися з 6-го на 4-е місце в турнірній таблиці зони Конмебол з 22 очками в 16 матчах.

Чотири найкращі команди автоматично потраплять до Катару, а команда, що посідає п'яте місце, увійде в плей-офф з командами з азіатських конфедерацій.

Уругвай заслужено здобув перемогу в цьому матчі. Незважаючи на те, що Уругвай програв у володінні м'ячем з невеликою кількістю (48%), Уругвай виявився домінуючим у експериментах з м'ячем. Вони завдали 17 ударів, 11 з яких – проти Венесуели.

Тоді як гості зробили лише шість експериментів, половина з яких привела до воріт уругвайців.