Спорт Новини

Кваліфікація ЧС-2022: Бразилія розгромила Парагвай з рахунком 4-0

Белу-Орізонті, – Національна збірна Бразилії знову продемонструвала свою міцність у кваліфікації до чемпіонату світу 2022. Цього разу Бразилія зуміла обіграти Парагвай з рахунком 4:0 у вищій кваліфікації на стадіоні Мінейрао, Белу-Орізонті, у середу (2.02.2022). ) ранковий WIB.

Чотири м'ячі команди Samba в цьому матчі забили Рафінья на 28-й хвилині, Філіппе Коутіньо на 52-й хвилині, Антоні на 86-й хвилині та Родріго на 88-й хвилині.

Завдяки цьому результату Бразилія все міцніше займає перше місце в кваліфікаційному заліку ЧС-2022 у зоні Конмебол. Зараз у Бразилії 39 очок у 15 матчах.

Незважаючи на те, що підтвердили себе, що кваліфікуються на чемпіонат світу 2022 року, Бразилія все ще виставила найкращий склад у матчі проти Парагваю. Лукас Пакета, Фабіньо та Філіппе Коутіньо стали двигуном атаки команди Самба.

З перших хвилин Бразилія відразу ж оточила оборону Парагваю. Результат за 2 хвилини Рафінья забив гол, але пізніше його було скасовано, оскільки VAR визнав, що був попередній м'яч рукою. Незважаючи на продовження тиску на захист Парагваю, перший тайм матч завершився перевагою Бразилії з рахунком 1:0.

У другому таймі тиск Бразилії тривав. Незважаючи на те, що продовжує обмежувати оборону Парагваю, Бразилія має труднощі з додаванням голів.

Бразилія змогла збільшити свою перевагу лише завдяки двом голам, які були забиті за чотири хвилини до завершення основного часу голами Антона на 86-й хвилині та Родріго на 88-й хвилині.