Панарін побив рекорд Дацюка у регулярних сезонах НХЛ

"Нью-Йорк" у матчі регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги (НХЛ) обіграв на своєму льоду "Флориду". Зустріч завершилась із рахунком 5:2.

Голами у складі господарів відзначилися Міка Зібанежад (1 хвилина), Алексіс Лафреньє (24 хвилина), Кріс Крайдер (38 хвилина та 55 хвилина) та Олександр Панарін (60 хвилина). Російський крайній нападник закинув шайбу після зняття воротаря на останніх хвилинах, також Панарін оформив дві гольові передачі.

Овечкін встановив особистий антирекорд сезону Хокей Таким чином форвард набрав 52 очки (13 голів та 39 результативних передач) у поточному сезоні. На даний момент він ділить 8-10 рядок у списку найкращих бомбардирів сезону з росіянином Кирилом Капризовим з «Міннесоти» та Стівеном Стемкосом з «Тампи-Бей».

Панарін набрав 525 очок за свої перші сім сезонів у НХЛ, перевершивши за цим показником Павла Дацюка (522). Перше місце серед росіян займає Олександр Овечкін (679 балів), друге — Сергій Федоров (592), третій рядок у Євгена Малкіна (560).

«Нью-Йорк» після 47 матчів має 64 очки і посідає четверте місце у таблиці Східної конференції. Наступний матч команда проведе в ніч проти суботи на виїзді проти «Едмонтона».