Результати кваліфікації ЧС-2022: Мартінес вирішує перемогу Аргентини

Буенос-Айрес, – Єдиний гол Лаутаро Мартінеса забезпечив перемогу збірної Аргентини над Колумбією з рахунком 1:0 у відбірковому матчі чемпіонату світу 2022 року в середу (02.02.2022) WIB.

Матч був запеклим протягом 90 хвилин. Аргентина, яка має невелику перевагу у володінні (56%), зробила 11 спроб, п'ять з яких проти Колумбії. Мартінес забив переможний гол аргентинців на 29-й хвилині.

Тим часом у Колумбії, яка з великими труднощами пробивалася в аргентинську оборону, було лише три спроби, лише дві з яких привели до воріт господарів.

Ця перемога ще більше зміцнила позицію Аргентини на другому місці в кваліфікаційному заліку ЧС-2022 у зоні Конмебол. Цей результат для Аргентини ні на що не впливає, тому що вони підтвердили, що вийдуть у фінал чемпіонату світу 2022 року в Катарі.

Однак перемога над Колумбією ще більше посилила безпрограшний рекорд збірної Аргентини Ліонеля Скалоні до 29 ігор поспіль. Серія безпрограшного рекорду збірної Аргентини включає 15 матчів у зоні Конмебол відбіркових матчів ЧС-2022.