Катар став чемпіоном Азії з гандболу

Ер-РІЯД, 1 лютого: Катар вп’яте поспіль названо переможцем Чемпіонату Азії з гандболу серед чоловіків 2022 року після перемоги над Бахрейном з рахунком 29:24 у фінальному матчі. Перший тайм завершився тим, що Катар випередив з різницею в три м’ячі, оскільки обидві команди боролися протягом усього матчу до останньої хвилини, коли Бахрейн просто не зміг закрити різницю м’ячів.

Господарі Саудівської Аравії зуміли вирвати бронзову медаль чемпіонату після перемоги над Іраном, який посів четверте місце з рахунком 26-23. Що стосується кувейтської команди, то вона на сьомому місці в цьому році на азійському гандбольному турнірі з неділі після перемоги над Узбекистаном, а Корея перемогла Ірак і посівши п’яте місце. Остаточні результати турніру визначили п’ять найкращих команд (Катар, Бахрейн, Саудівська Аравія та Іран) на Чемпіонат світу з гандболу 2023 року серед Польщі та Швеції. (KUNA)