Спорт Новини

Міланський Інтер залишив відкритими двері для Мілана після нічиєї Наполі.

"Інтер" має в запасі і своїх місцевих суперників, і "Наполі", але суботній захоплюючий матч показав, чому італійська гонка за титул чемпіона Італії може закінчитися безрезультатно, а команді Лучано Спаллетті не пощастило, що вони не вийшли далі, перш ніж Джеко завдав удару. Інсіньє здивував пристрасних глядачів на стадіоні Дієго Армандо Марадону, коли він забив йому свій пенальті на сьомій хвилині, шостий гол у сезоні та просто винагороду за задушливий тиск, який Наполі надав на Інтер. Його точковий удар відбувся серед хаосу, коли Стефан де Врій зіткнувся з Віктором Осимхеном перед тим, як Джованні Ді Лоренцо завдав потужного удару біля стійки. Після цього офіційні особи VAR викликали рефері Даніеле Довері для огляду на полі і призначив Наполі пенальті, що вивело їх вперед.

Не переставайте вірити: повністю пропустивши ще одну гідну нагоду головою, Джеко пощастило побачити, як м’яч відрикошетував прямо до нього від Ді Лоренцо, і не зробив помилки своїм правим бутсом, зрівнявши рахунок за межами стійки. З цього моменту «Інтер» домінував, не створюючи багато можливостей для чітких ударів проти найкращої оборони Італії на чолі з Каліду Кулібалі, який повернувся після перемоги на Кубку африканських націй із Сенегалом. А голкіпер Самір Ханданович переконався, що «Наполі» не здобув перемогу, коли кинувся до ніг Ельіфа Ельмаса, щоб не дати македонцю сітку з близької відстані. Маттіа Закканьі зробив дубль у другому таймі, коли "Лаціо" обійшов "Болонью" з рахунком 3:0 і наблизився до місця в Лізі чемпіонів Серії А.

Після того, як Чіро Іммобіле забив свій 19-й у сезоні з пенальті, Закканьі подвоїв перевагу «Лаціо» на 53-й хвилині, коли він отримав пас Луїса Альберто і пробив Лукаша Скорупського. Через 10 хвилин він забив третій удар від Мануеля Лаццарі. Команда Мауріціо Саррі, що посідає шосте місце, на три очки відстає від "Ювентуса", який займає останнє місце в Лізі чемпіонів і в неділю ввечері їде до "Аталанти", що посідає п'яте місце.