У дев'ятий раз пощастило, оскільки Оже-Аліассім виграє перший титул ATP

РОТТЕРДАМ: Канадець Фелікс Оже-Аліассім завершив свою восьмифінальну серію поразок і здобув свій перший титул ATP у Роттердамі в неділю, здобувши перемогу над четвертим номером світу та першим посівом Стефаносом Циціпасом. 21-річний футболіст тріумфував з рахунком 6-4, 6-2 за 78 хвилин, підтвердивши свою півфінальну перемогу над другим посівом і чинним чемпіоном Андрієм Рубльовим. До неділі дев’ятий номер світу Оже-Аліассім мав рекорд 0-8 у фіналі туру і не виграв жодного сету в жодному з цих матчів. Однак у 2022 році він був у міцній формі, допоміг Канаді здобути титул Кубка ATP у січні, перш ніж дійшов до чвертьфіналу Australian Open, де він підштовхнув другий номер світу Данила Медведєва до п’яти сетів. Тепер він також може похвалитися найкращими в сезоні 12 перемогами в турі.