Спорт Новини

Данило врятував Ювентус від поразки в Аталанті

Бергамо, - Гол, забитий Данілом наприкінці матчу, змусив Ювентус уникнути поразки від Аталанти в продовженні Серії А на стадіоні Gewiss в неділю (13.02.2022 р.) або в понеділок на початку WIB.

«Аталанта» вийшла вперед завдяки ефектному удару Руслана Маліновського на 76-й хвилині, але удар головою Данила в компенсований час другого тайму врятував «Ювентус» від поразки. Матч завершився внічию 1-1.

Цей результат утримує "Ювентус" на четвертому місці в турнірній таблиці з 46 очками, а "Аталанта" - п'ятою з 44 очками.

Минуло лише три хвилини, як Ювентус отримав перший шанс від Душана Влаховича. Удар сербського нападника потрапив у кутовий, але Марко Спортьєлло зміг його добре зупинити.

У першому таймі «Ювентус» контролював гру. На 14-й хвилині шанс створив Пауло Дібала після роботи з Вестоном МакКенні. На жаль, його зусилля досі не дали голу.