Сіті продовжує лідерство в АПЛ, беззубий Юнайтед утримує

Норвіч приголомшив Сіті, перемігши на Керроу Роуд з рахунком 3-2, коли вони були останнім у вищій лізі, але їхній опір тривав лише 30 хвилин, поки Стерлінг блискуче згорнувся у дальній кут. Удар Філа Фодена прокрався трохи за лінію через три хвилини. У другому таймі до того, як Стерлінг зробив рахунок 3-0, забив головою в нокдауні Рубена Діаса. Стерлінг зробив свій хет-трик після того, як Хенлі був суворо засуджений за те, що він збив Ліама Делапа на останній хвилині. Пенальті збірної Англії відбив Ангус Ганн, але відскок зірвався для Стерлінга, щоб завершити ідеальний хет-трик правою ногою, лівою ногою та головою. "Для його впевненості це буде величезне", - сказав Гвардіола зі Стерлінга, якому в цьому сезоні було важко, щоб утримувати своє місце в команді. «Перший гол блискучий. Коли Рахім виконує, не думаючи, що він чудовий. У «Ліверпуля» є дві гри в запасі, щоб скоротити відставання, починаючи з поїздки до Бернлі в неділю, але серія без поразок у лізі з 15 ігор підняла «Сіті» на командну позицію. На початку матчу У сезоні по інший бік Манчестера були великі надії на титул, але «Юнайтед» відстає від вершини на 23 очки і ризикує не пройти кваліфікацію в Лізі чемпіонів наступного сезону. «Червоні дияволи» вийшли вперед через першу Прем'єр-лігу Джейдона Санчо гол проти Саутгемптона на Олд Траффорд.